Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz első csók? A többi ugye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz első csók? A többi ugye jobb lesz? 13/L

Figyelt kérdés

Pár napja kaptam meg az 1. csókom, de olyan semmien volt..

Se jó, se rossz volt. A fiú tudta, hogy nekem ez az első, és mondtam is neki, hogy még rám fér a gyakorlás, de ő azt mondta, hogy neki tetszett. a többi csók ugye jobb lesz?


2011. febr. 11. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Az elsö mindig furább hisz nem tudod mit hogyan csinálj nem tudsz teljesen spontán lenni mert izgulsz. Igen a többi csók más lesz. Különben is mindenki máshogy csókol, hidd el bele fogsz jönni hamar:)
2011. febr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jobb lesz, de csak ha már te is akarod. Valószínűleg az volt a gond, hogy nem akartad még, nem tudtál ellazulni. Akkor lesz jó, ha ezt megérzed. Lehet, hogy a csók valóban jó volt, de a fiúval gond?
2011. febr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

én is akartam...

fiúval a gond? nem tudom talán. Lehet az hogy nem vagyok belé szerelmes?

2011. febr. 11. 19:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen az tényleg meghatározó hogy szereted vagy nem ha nem szereted akkor nem is élvezhetted probáld ki olyannal aki iránt érzel is valamit.
2011. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!