Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Párválasztásnál" azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Párválasztásnál" azért mindenkienk számít valamennyire a külső, nem? Valahol még annak is, aki tagadja?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt meséld be a vakok és gyengénlátók szövetségének.
2011. máj. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze... mert azért ha első látásra nme fog meg?.....
2011. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem csak valamennyire szempont, hanem 50% százalékban, sőt, eleinte 100%ban. Többnyire nem azokhoz mész oda ismerkedni, akik egyáltalán nem tetszenek, nem?:)

fontos a külső, de nem minden. Én pl úgy látom, hogy lehet, hogy egy alma kivülről gyönyörű, de belül rohad, vagy épp fordítva. csak az a baj h ha kívülről csúnya, de belül szép, az se jó. összhangot kell találni. egyébként meg ha tetszik valakinek a belső értékei alapján a lelke, személyisége, akkor kívülről is szebbnek látod- nem csak a párkapcsolatokban, hanem egyébként is.

2011. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja, csak mindenikek más az ideálja. Ergo valakinek akár Quasimodo is bejöhet. Ja illetve rajzfilmben be is jött. De azért ez túl van cifrázva.


Legtöbbször szerintem szociális téren vannak gondok csak egyszerűbb külsőre fogni. Meg az a legegyszerűbb, agyon sportolód magad azt ennyi.

2011. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem a külsö számit: a párommal levélben ismerkedtünk meg, és amikor kiderült, hogy mennyire hasonló a gondolodásunk meg az érdeklödésünk, csak utána találkoztunk elöször személyesen. Ekkor már teljesen mindegy volt, hogy a másik mennyier szép - mert a személyisége volt, ami vonzott.
2011. máj. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem számít, nem is vagyok abban a helyzetben, h külső alapján válogassak. A lányoknak viszont 100%-ban a külső számít, nemcsak a legelején, hanem később is.
2011. máj. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az utolsónak:

Te egy nagy barom vagy. Pont annyira számít nekem a külső, mint a férfiaknak. Vagy kevésbé. Halál simán bele tudtam zúgni, most már visszagodnolva, elég ronda alakokba, szimplán azért mert kedvesek voltak vagy viccesek. Ezzel totál levettek a lábamról és seperc alatt nekik volt a legszebb szemük, aranyos mosolyuk stb. Barátnőim meg oltottak, hogy micsoda nyomik után áhítozok. Valamit láttam bennük amit más nem. Ki tudja?

2011. máj. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kinek milyen mértékben. Nekem számít persze, hogy ne legyen ápolatlan és ne legyen visszataszító a számomra. Másfelől viszont volt olyan barátom, akit akárhogy néztem, sehogy nem tetszett, mégis megszerettem, sőt beleszerettem később. Aztán mikor már beleszerettem, fizikailag is elkezdtem hozzá vonzódni.

Igenis elképzelhető, hogy beleszeretünk valakibe, aki külsőleg nem jön be, ha nem érezzük minden szempontból túl visszataszítónak, csak lennie kell valaminek, ami annyira megfogjon benne, hogy megszépüljön a szemünkben.

2011. máj. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!