Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jelenthet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jelenthet valamit? Van esélyem nála?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akibe beleszerettem. Tegnap voltunk egy buliba és nekem fellépésem volt. Tátott szájjal bámult és utána 3-szor jött oda gratulálni. De aztán semmi. Vártam, hogy felkérjen táncolni... De nem kért fel.. minden lányhoz odament, csak hozzám nem... :((( Akkor elfelejthetem? Egyébként, ha számít valamit, mostanában nagyon kedves volt velem. Remélem ez nem változik.

16/L


2011. febr. 12. 08:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez pont hogy azt jelenti hogy tetszel neki mert mindenkihez odament rajtad kívül :)

Vagyis csak nem volt bátorsága felkérni téged.

2011. febr. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ohh, ez szuper! :))) akkor mindenképpen megpróbálom nála.. egész nap róla álmodoztam és mostmár érzem, hogy szeretem...
2011. febr. 12. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!