Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúnak kell jobb oldalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúnak kell jobb oldalt mennie vagy a lánynak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 11:55
1 2
 1/12 Scream85 ***** válasza:
65%

Az etikett szerint a lány megy a fiú jobb oldalán.

De senki nem fog rátok csúnyán nézni ha nem így lesz :D

2011. febr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Egy lány barátom pont azt mondta múlt héten mikor mentünk együtt haza hogy cseréljünk helyet mert a fiú bal oldalán mennek a k*rvák, jobb oldalon pedig a lányok. :D
2011. febr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
A fiúnak mindig a járda úthoz eső felén kell mennie ha esetlegesen az autó tócsába megy nehogy a lányt fröcsölje le
2011. febr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség k*rvával mikor sétálgatol útcán?

Nekem igenis jöjjön bal oldalt hiszen balkezes vagyok így valahogy jobban kézre esik.

2011. febr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Egy lánynak a fiú jobbján a helye, ezen nincs mit vitatkozni. Szép hagyomány, miért kellene semmibe venni?!
2011. febr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Utolsó xD

Ez nagyon ironikusnak hangzott

2011. febr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
kössz mindenkinek
2011. febr. 12. 12:21
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
Hulyeseg!:)) en mivel jobb kezes vagyok mindig a bal oldalan vagyok a baratomnak, de amugy nekem8 hogy melyik felen vagyok:)) Neha egymas utan is szoktunk haladni:D
2011. febr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:21


???

Miért XD?

Miért irónikus?

Egyáltalán nem annak szántam. Ez tényleg egy régi, szép hagyomány, abból az időből, amikor a férfiak, még kardot hordtak. (a kard a bal oldalon volt, és annak kihúzásával automatikusan a nőt védték elősször)

Szeretem az ilyen kis apró dolgokat, és szerintem minden ilyen kisebb-nagyobb hagyomány, illendőség elmulasztásával szegényebb az életünk, és a világunk.

Ráadásul a gyerekek nem is tanulnak ilyesmiket senkitől, csak a qrva nagy liberalizmust, meg a metroszexualitást, meg a többi "divatos" hülyeséget.


Személy szerint többre értékelem a klasszikus értékeket, vagy az apró figyelmességeket. Pl. kinyitok egy nő előtt egy 100 kilós csapóajtót, vagy ha együtt sétálok vele, a bal oldalán megyek.

2011. febr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
bal oldalon a kutyádat vezeted v. pedig kur*vát.
2011. febr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!