Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lánynak vagy fiúnak jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánynak vagy fiúnak jobb lenni? Miért?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 15:18
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
64%

egyértelműen férfi.


20F

2010. máj. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
miért?
2010. máj. 8. 15:24
 3/36 anonim ***** válasza:
71%

pasinak jobb lenni:

1.) Nem vérzel havonta, csak néha borotválkoznod kell

2.) Nem verseng érted egy csomó hülye

3.) Sokan képesek csak azért szeretni téged, mert dobos vagy egy nevenincs zenekarban

4.) Állva tudsz brunyálni

5.) Állást keresve nem negatívum ha van családod

6.) A védekezés neked csak max. annyi hogy gumit húzol, nem kell pirulákkal tömni magad

7.) Ha köcsög vagy másokkal, nem néznek kielégítetlen p*csnek, ellenben a sz@rcsimbókok félnek tőled

8.) A pasikat a nők nehezebben tudják megerőszakolni

9.) Hirtelen csak ennyi jutott eszembe :)

2010. máj. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
83%
Az előzőhöz még annyit hozzátennék, hogy a pasiknak nem kell szülniük, a terhességet végigcsinálni, aztán szoptatás stb. Ha egy pasi őszül, az szexi is tud lenni, ha egy nő, az nem. A férfiak még 50 éves korukban is vállalhatnak gyereket, a nőknek nem ajánlott.
2010. máj. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem is férfinek jobb lenni.


Véleményem szerint azért, mert:

- biztos vagyok benne, hogy egy nőnek sem könnyű 9 hónapig kihordani a babát, utána pedig szülni

- fiúknak nincs havivérzésük

- fiúknak nem fáj a szüzesség elvesztése


Hirtelen csak ezek jutottak eszembe, amiket én biztos nem szeretnék "átélni". :) Biztos annak is van hártánya, ha valaki fiú, de én jól érzem magam a börömbe! :D


15/F

2010. máj. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
65%

Látom, hogy már előttem leírták ezeket, lekéstem. :D

A borotválkozás pedig tényleg nem nagy gond, főleg a mai gépekkel nem... :P


15/F

2010. máj. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
67%

Ja és még hozzá tenném,hogy minden alkalommal,mikor sexeltek,tutira van orgazmusotok:D

(Zsoka)

2010. máj. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem lánynak jobb lenni, mert:-használhatunk sminket, h elfedjük,ami nem tökéletes és kiemeljük ami szép

-vihorászhatunk a barátnőinkkel és sírhatunk is nagyközönség előtt, senki nem fog b.uzinak nézni

-nem szúr az arcom, mert nem kell borotválkoznom ott

-nem parázok, h feláll, ha megölel egy dögös csaj

-ha kivasalom a hajam az nem buz.is és ha megnövesztem akkor se néznek emosnak vagy igénytelen hippinek, tisztelet a kivételnek akinek jól áll

-hordhatok csőgatyát,mert az női ruhadarab

-mindig jó illetunk van, nem izzadunk úgy mint a lovak

-első randin a pasi fizet xD, tehát az ingyé van

na kb ennyi

2010. máj. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
nekem is van minden alkalommal orgazmusom pedig lány vagyok állva ugyan nem tudok pisilni de kicsit behajlitom a lábam és már megyis:D viszont csomó midnent elérhetek egy mosollyal vagy szempillarebegtetéssel és megerőszakolni engem is nehéz lenne mivel mindig van nálam pillangó:D a szüzesség elvesztése lehet hogy nem fáj a fiúknak de ha egy lánynak elveszik az nekik is fáj
2010. máj. 8. 15:46
 10/36 anonim ***** válasza:
44%

én lány vagyok és nem cserélnék a pasikkal.persze 1 hónapra kipróbálnám,h milyen pasinak lenni,de meg lehet szokni a női életet is. Mikor elöször jött meg nyilván nagyon rossz volt,sőt 1 évig küszködtem ezzel, de ma már megszoktam:) igaz,h a szerencsésebbek közé tartozom,mert kicsit görcsölök csak.


terhességet még nem éltem át,de édesanyám sem halt bele. ha terhes vagy akkor több helyen előre engednek,átadják a helyet(az értelmesebbek)mert ha nem vagy állapotos,akkor még ennyivel is kevesebb az esélye h leülhetsz a buszon.


Ha lány vagy hordhatsz csajos és pasis ruhákat is egyaránt úgy,h nem fognak le lezbizni az öltözködésed alapján.


Hátrány most hirtelen csak egy jut eszembe,mert azzal még mindig küszködök: a szörtelenités..persze vannak olyan testrészek ahol a pasik is leszedik,de a lányoknak több helyen szokás.

2010. máj. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!