Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúnak vagy lánynak lenni jobb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúnak vagy lánynak lenni jobb?

Figyelt kérdés

Szerinted? Bármilyen szempontból

Ha fiúnak miért és ha lánynak miért?


2010. ápr. 22. 16:27
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
57%
Fiúnak. Nem kell mindig szépnek lennie. Nem gáz,hha ő kezdeményez. Nem neki kell szülni. Stbstb :D
2010. ápr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
80%
Egszerűbb az életünk, mert nem bonyolítjuk túl, szóval szerintem fiúnak. De azért kipróbálám egy napig csajként is.
2010. ápr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
87%
A lányok maguknak nehezítik meg a saját életüket, és azért nekünk, fiúknak is nehéz. De mi könnyebben viseljük:D
2010. ápr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
74%

fiúknak egyértelműen jobb:D


no szülés no menstruáció, nem kell folyton szépítkeznie és jobban elnézik neki ha csúnyán beszél, ha végigmegy a fél városon kanisten, fordítva kurv@ stb:D

2010. ápr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
86%
Fiúnak, az előbbi elmondta miért. :D Ezenkívül nekik sokkal több minden elfogadható (pl. káromkodás). És ők szerethetik a motorokat, autókat, mert a barátai nem kezdenek el "fúj"-olni, ha esetleg megjegyzi az utcán, hogy milyen szép az a jármű. :(
2010. ápr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tudom mert nem voltam még 1szerre fiú is és lány is
2010. ápr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
71%
Fiúnak jobb lenni....cserélnék én egy két napi borotválkozásra egy pár női "problémát" :)
2010. ápr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
69%
Lánynak, csak szétteszik a lábukat, és kapnak egyből pasit, mi fiúk kondizunk, sportolunk, tanulunk, és a végén eltartunk titeket.
2010. ápr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
84%

Fiúnak. Egyszerűbb a gondolkodásuk, nem menstruálnak, nem kell mindig tökéletesen szőrtelennek lenniük MINDENHOL, nem kell szinte egyazon időben egyszerre megfelelniük dolgozóként, családanyaként, háziasszonyként és szuper szeretőként (amihez jár a szép test, tehát a rengeteg sport és diéta.) A hajukat nevetségesen egyszerű rendbentartani, ruházkodásuk sem valami sokrétű. Ja és persze, még ha nem edz semmit a pasi, akkor is természetből fakadóan erősebb, tehát nincs probléma a befőttesüvegek kinyitásával, szekrény arrébbtolásával, dögnehéz kofferek felcipelésével a lépcsőn, stbstb.


De miért jobb nőnek? Bennünk minden megvan, ami a manipulációhoz kell ;) Nem cserélném el magamat semmi esetre se egy férfival.

2010. ápr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
92%

Én néha szívesebben lennék férfi.Ennek több oka is van:

-Nem kombinálják túl a dolgokat,nem agyalnak egy mondaton,cselekedeten többet,mint amennyit kéne,

-Kicsit realistábbak,könnyebb nekik két lábbal a földön maradni,

-Érzelmileg kissé zárkózottabbak,ezáltal kevésbé válnak mások céltáblájává,

-Nem,vagy csak ritkán rivalizálnak,ritkábban fúrják egymást,inkább az egyenesség hívei többnyire

-Tetteiket sok esetben nem az irigység,féltékenység,kivagyiság,inkább a céltudatosság mozgatja,

-Többnyire jobb csapatjátékosok,mert nem kezdik el Bélát kibeszélni a háta mögött,ha neki jobb felsője,vagy nagyobb pénisze van a többieknél,

-Bizonyos dolgok nem megalázóak rájuk nézve,ami egy lánynál már régen annak számítana,és sok tettük dicsőség,míg ugyanaz egy lány esetében már szégyennek minősül.


Dióhéjban ennyi. 23/L

2010. ápr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!