Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki, ha 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, ha 16 évesen a mai világban nem csókolozott és nem volt még pasija, nem jár bulizni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 12:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nem ciki, sőt...
2011. febr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ferike, ne itt csajozz! :P

Mit fog szólni a 18 éves barátnőd? ;)

2011. febr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki! Én örülnék egy ilyen lánynak! ;)
2011. febr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. :)

Jó, ha bulinak számít, kb. 4-5 éves korom óta járok koncertekre. :D (szüleim egyszer elvittek, azóta mindig megyek velük :D )

16/L

2011. febr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Volt ma már egy ilyen kérdés, azt is te tetted fel?

Egyébként szerintem nem. Én is 16 vagyok, nem volt pasim, nem járok bulizni, nem csókolóztam még, szerelmes se voltam, és se én, se az ismerőseim nem tartják ezt cikinek. Persze szeretném ha nem így lenne, de ettől még nem fogom elásni magam.

És ha itt azt a választ kapod, hogy igen, ciki, akkor kimész az utcára és lesmárolod az első szembejövő pasit? :D Bocs, nem akarok gonosz lenni, de ne érdekeljen mások véleménye ebben a témában. Szerintem ez mindenkinek a magánügye. :)

16/L

2011. febr. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

sziasztok.

köszi a véleményeteket, igazából nem tartom cikinek, csak talán nem megszokott.

2011. febr. 12. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!