Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a baj? 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? 17 éves leszek nyáron (lány), és szerintetek ez normális h nem vágyom a szerelemre?!

Figyelt kérdés
17 éves leszek nyáron(lány),és szerintetek ez normális h nem vágyom a szerelemre?! eddig egy fiúval jártam akkor is 13 évesek voltunk és kb 2 napig tartott: D Sokaknak leesik az álluk h nincs barátom,mivel szerintünk "kedves,és szép vagyok."Most leköt a tanulás,nyelvvizsgára készülök,barátokkal vagyok.Jó néha azért jó lenne ha lenne vkim,de nem tartom létszükségletnek a szerelmet,simán megvagyok nélküle.Ez normális? Más is így van ezzel vagy velem van a baj?
2011. febr. 12. 19:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egy abszolút normális csaj vagy, akinek van tartása és elvei. Remélem találsz majd egy normális, hozzád való srácot akivel boldog leszel.
2011. febr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

bevallom őszintén, amiben Te hiszel, még nekem is tetszik.

sok sikert kívánok hozzá, hogy megtaláld.

és úgy hiszem, hogy az eredeti kérdésre is megleltük a választ, és semmi gond sincs veled. csupán (és itt most új szóalkotás következik) nem vagy "érzelmi céda" :)

2011. febr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
: ) köszönöm neked is és az előző irónak is: ) Igen remélem hogy majd találok vkit aki hasonlóan vélekedik a szerelemről : )
2011. febr. 13. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!