Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretnek az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretnek az emberek egymás magánéletébe túrkálni?

Figyelt kérdés

Nagyon felháboritónak találom azt, amikor egy harmadik személy próbálja megmondani a frankót, hogy hogyan legyen jó a másik kettőnek. Mi köze van hozza? ha annak a kettőnek jó akkor neki mi fáj? nem értem...

Konkrétan, a párom egyik haverja szólt be egyik nap a páromnak, amit véletlenül hallottam. A srácot én is ismerem és megesküdtem volna korábban, hogy ő aztán tuti semmibe nem szól bele amihez semmi köze és most mégis kavar. Nem értem miért, mi köze hozza? Vagy úgy általában is...

Jogosan vagyok felháborodva? titeket zavar az ilyensmi?


2009. febr. 11. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
persze, hogy zavar..de már a barátom is megtanulta, hogy nem szabad másnak kitálalni vagy egy kívülállótól tanácsot kérni, mert úgyis csak bonyodalom lesz belőle.
2009. febr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mindig is könnyebb mindenkinek kívülállóként okosnak lenni, és sajnos ilyen szánalmas módon érzik sokan magukat okosnak, ha más kapcsolatáról véleményt alkotnak. Miközben minden bizonnyal az ilyen ember talán még rosszabbul is csinálná a dolgokat, ha benne lenne az általa kritizált helyzetben. Ez a bölcsesség hiányára utal, el kell fogadni, majd felnőnek, vagy nem.
2009. febr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!