Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elfelejteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfelejteni, kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés
Még a nyár végén megismerkedtem egy fiúval. Elhívott egyszer iszogatni. Tök jókat beszéltünk meg minden, de nem adott egyértelmű jelet hogy tetszenék neki. Én viszont kezdtem többet érezni iránta, és még most is gondolok rá. Augusztus óta kerülöm őt, h el tudjam felejteni de nem megy, és nem tudom hogy hogyan sikerülne ez.
2011. febr. 14. 15:35
 1/2 anonim válasza:
De miért akarnád elfelejteni? Inkább próbáld meg bevallani neki, mit érzel iránta.
2011. febr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Miért akarod elfelejteni? Szereted, nem? Kínozni akarod magad? Találkozzatok egy nyugis helyen és valld be neki mit érzel iránta. Ha nemet mond, akkor kezdj el azon gondolkozni hogy felejthetnéd el, addig meg felesleges ilyeneken rágódnod. :)


Sok sikert! :)


Michael

2011. febr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!