Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Emiatt lehetnek gátlásaim a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt lehetnek gátlásaim a lányok terén?

Figyelt kérdés

sziasztok.. 20 éves srác vagyok:) és amikor ismerkedni kéne vagy elmenni bulizni vagy csajozni.. elfog egy furcsa érzés, mintha valaki megfogna és nem engedné, hogy csináljam, vagy egy láthatatlan fal lenne előttem és elfog a félelem és nem tudom meg magyarázni, hogy miért van ez...

még általános iskolában én voltam az a srác akit beleraktak a kukába :D egyfolytában szórakoztak velem.. értitek, de mára megváltoztam külsőleg.. sőt belsőleg is nagy előre lépés van, tetszem a lányoknak, de sok gátlás van bennem amit nem tudok leküzdeni.. szerintetek menjek el szakemberhez? kinezológiára gondoltam ... vélemények?


2011. febr. 15. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menjél sehova, vágjál bele a lecsóba és hajtsad a csajokat. Nincs önbizalmad, igenis mutasd meg, hogy Te sem vagy rosszabb mint a többi. Meglátd mennifog.
2011. febr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

dehogy kell menni szakemberhez meg ilyen kinezoizékre.

inni kell nincs mese!

2011. febr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Titokgazda ***** válasza:

Szerintem azért vannak gátlásaid a csajozás terén, mert gátlásaid vannak a csajozás terén.

Fogd őket és dobd hajdani önmagad után a kukába.

Már más vagy.


Hány csajnál próbálkoztál már?

Mennyi sikerült?

Nullából biztos, hogy nem lesz egy sem.

Ha kicsit többel próbálkozol, már talán. Nem biztos, de talán.


Mit választasz?

Biztos, hogy nem? - Talán?


Ha valakinek nem jössz be, attól, hogy próbálkozol nála nem leszel ellenszenves.

Ha igen, megérdemli.


Egy jó tanács: A tisztességed ne veszítsd el soha! Te jársz rosszabbul. Igen, mindig.

- - - - -

Szerintem ne piásan csajozz!

A dolognak kevés jó kimenetele van, és jó pár rossz.


Piásan azok a csajok is bejönnek, akik egyébként nem.

Az alkohol rontja a látásod, és befolyásolja az ízlésed.


a., Összeismerkedsz piásan egy csajjal, akinek akkor

tetszel, amikor piás vagy, hisz ilyennek ismert meg.

b., Összeismerkedsz piásan egy piás csajjal...

Jó szórakozást a kocsmákhoz, csehókhoz!

c., Összeismerkedsz piásan egy szépséges lánnyal.

Minden jó, amíg tintás maradsz.

De ha kijózanodsz, szembesülnöd kell majd pár dologgal: pl. lehet, hogy a csajnak hiányzik pár szemöldöke. Így már annyira nem is vonzó, mi?

2011. febr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző jól mondja...részben.

ne te legyél piás, a lányt kell leitatni!

2011. febr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!