Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Le lehet élni egy életet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet élni egy életet (vagy legalábbis jó pár évet) egy nagyon jó baráttal? 19/L

Figyelt kérdés
Nincs köztünk semmi, vagy legalábbis nem akarjuk elrontani a barátságot szexszel, és tényleg nagyon jól megvagyunk. Szeptembertől lakunk egy fedél alatt, s nagyon úgy néz ki, hogy az egyetem többi évét is így akarjuk folytatni. De lehet már "felnőttként" is együtt élni évekig az ellenkező nemű barátoddal? Amikor reggel munkába mész, késő délután hazaesel, és nem a párod van ott, hanem a barátod? Fizikai kontaktus nélkül? Úgy érzem, ez megoldható lenne, tudnánk pótolni mással, de az együtt élést csak egymással tudjuk elképzelni.
2011. márc. 12. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:

"Mert még el kell mondanom egy szomorú hírt. Az ”Igazi” sem létezik. Nincsen. Sehol nem él valahol egy nő vagy egy férfi, aki az igazi, s akit csak meg kell találni. De aki szerencsés, élete során találkozhat két-három olyan emberrel, akiből lehetne „igazi”. De ehhez nagyon sok türelem, lemondás, megértés, háttérben maradás szükséges, ám végül kialakulhat egy olyan viszony, melyben a másik már nélkülözhetetlenül belecsiszolódott, vagyis igazivá vált."


Popper Péter - 7 undok megjegyzés a szerelemről - részlet.

2011. márc. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehetetlen, de előbb vagy utóbb valamelyikőtök úgyis megtörne, és vagy túl lépnétek a barátságon, vagy pedig nem bírnátok egymással.

De én azért remélem, jól meglesztek! :)

2011. márc. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez már több mint barátság..:) Gondolj bele, szerinted egyikőtök sem érzet többet a másik iránt?:)

Minden szerelem, barátságra épül. Tisztázzátok, hogy mit is érzetek egymás iránt. Valamint, hogy sokszor megkívánod e őt, vagy eltudsz e mással képzelni valamit, miközben tudod, hogy ő a másik szobában van. Vagy hogy féltékeny lennél e, ha felvisz egy lányt :)

Ha ezekre válaszolsz szerintem rájösz, hogy most vele, vagy nélküle :)

2011. márc. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egyetem többi évét együtt tölthetitek, de gondolj bele mi lesz később...
2011. márc. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!