Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon Tetszem neki? :- O

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon Tetszem neki? :- O

Figyelt kérdés
van egy 19éves pasi aki a sulimba jár,én 14 és fél vagyok..igaz sokkal érettebb vagyok a koromnál,de ez mst mindegy.:) az utóbbi időben eléggé összebarátkoztunk,együtt megyünk haza hévvel,suliban dumálunk stb. olyanokat mond nekem,hogy drága,meg ölelget,meg mindíg megérint valahogy,puszit ad ,ma még azt is megkérdezte,hogy elmennék-e vele valahova.. (van barátom egyébként és ezt ő is tudja) de most vajon tetszem neki?
2011. febr. 16. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen! És hagyd is ott érte a barátodat. Aztán 2 hét múlva tedd fel itt azt a kérdést, hogy "megdugott egy srác aztán otthagyott, az összes fiú ilyen?"
2011. febr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen, bejössz neki, és le akar fektetni. remélem szereted a barátod és nem fogod megcsalni vele.
2011. febr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem szándékozom otthagyni érte a barátomat,mivel már több mint 1 éve együttvagyunk...csak érdekelt,hogy most mivan...nem kell bunkóskodni...
2011. febr. 16. 19:29
 4/8 anonim ***** válasza:

"14 és fél vagyok..igaz sokkal érettebb vagyok a koromnál, de ez most mindegy.:)"

Jaj, mindenki ezt mondja - senki nem érettebb senkinél. Ennyi idősen én is így gondoltam, azóta rájöttem, hogy akkor agyi kapacitásom egyenlő volt egy meztelen csigáéval.


Amúgy nem tudom a választ, nem látom, mit csinál, neked kellene tudnod. De szerintem tudod, hogy igen, bejössz neki. Vagy csak meg akar dugni.

2011. febr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tetszel neki!! Gratula!
2011. febr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9%
Ha olyan érett lennél, akkor nem hagynád 14 évesen, hogy egy 19 éves f*sz fogdosson, főleg, hogy közben van barátod (ami 14 évesen szintén nagyon komoly dolog lehet). Egy nagy sz*rt vagy te érett. Buta kis csitri vagy, pont az ilyeneket szokták elrabolni és megerőszakolni.
2011. febr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Na, hogy legyen egy normális válasz is...

Elképzelhető, hogy bejössz neki, de bármennyire is beszél ilyenkor mindenkiből a naivitás, nem valószínű, hogy a korkülönbség ellenére te magad (a személyiséged) tetszik neki. Nem tudhatjuk hogy nézel ki, gondolom szép, csinos lányról van szó, ha majdnem 5 év van köztetek. Egy 19 éves fiú, egy majdnem 15 éves lánynak teljesen biztos, hogy nem a kezét akarja megfogni, vagy puszit adni neki csupán. Valószínűleg tényleg csak ágyba akar vinni, mert még egyszer hangsúlyozom, a korkülönbség mindent elárul (a szellemi érettség jelen esetben nem sokat számít...) Ha van barátod ugyebár, akkor hagyd ezt a pasit a francba, ha kérdezget, hogy randiznál-e vele meg egyebek, hajtsd el. Normálisan, nem kell haragot tartani, de tartsd meg azt a bizonyos 3 lépést! Nehogy a barátoddal is a végén összevesszetek féltékenység vagy bármi miatt.. Remélem segítettem! :)

2011. febr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előző kommentelővel...még hozzá tenném,hogyha komoly kapcsolatod van (ahogy irta több mint 1 év) semmiképp sem hagyd elveszni mert akár nagyon sokáig,jobb esetbe örökre is tarthat...

Én nem tudom ti hogy vagytok evel,de ha az én pasim ölelgetne,vagy engedné hogy ölelgessék más csajok ott hagynám,vagy legalább is össze vesznék de nagyon vele...

A pasid gondolom nem tud erröl,ha meg tud akkor....no comment:|

2011. febr. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!