Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon tetszem neki? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
van egy srác a sulimban aki nagyon tetszik, és amikor véletlen találkoztam vele akkor mindig rámmosolygott és néha nézett amikor hosszabb időt üldögéltem nemmessze tőle, és igen, biztos hogy engem nézett, de nemtudom hogy akkor most tetszem-e neki, és ha igen, akkor mit kéne csinálnom?:|
2011. márc. 13. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
álld el az útját,hogy ne menekülhessen és akkor mindenképp elkezdtek beszélgetni:)
2011. márc. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de nem ő menekül, hanem én mert egy gyáva nyuszi vagyok.:$:)
2011. márc. 13. 19:52
 3/8 anonim ***** válasza:
meg kell valahogy próbálni,mert amúgy sohasem tudod meg a kérdésedre a választ,vannak akik a nyuszi lányokat szeretik:)
2011. márc. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát jó majd meglátom.. de a fentiek alapján lehetséges hogy tetszem neki?
2011. márc. 13. 20:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen,egyértelműen tetszettél neki:)
2011. márc. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
húdejó:$:D
2011. márc. 13. 20:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Jó, akkor ha tetszel neki - mert szerintem nagyon is -, tuti, hogy érdekled, akkor annyira ne legyél beszari. Beégni nem fogsz, hiszen nem egy olyan után epekedsz, akit nem érdekelsz, szóval beszélj vele, legyen már ennyi önbizalmad! Elkezdeni lehet, hogy nehéz, de ha érdekled, nem hagy ott, és egy pillanat múlva már észre se veszed, hogy zavarban vagy. Legalábbis velem így volt xD rem segítettem. Rajt csajszi, amúgy hány éves vagy, csak kíváncsiság:)


16/L

2011. márc. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

kösz:)

13

2011. márc. 13. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!