Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon tetszem neki? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akivel már hónapok óta szemezünk,de van mikor elfordítja a fejét,mikor odanézek,de ha direkt nem veszem észre,akkor bámul tovább. Volt és van mikor "bunkó"keresem a tekintetét,hogy tudjak vele szemezni,össze is akad a tekintetünk de akkor felhúzza a szemét és vág egy fintort.. Tegnap jöttem haza edzésről,ő meg jött a haverjaival,mikor meglátott mosolygott,a haverjaival összesúgtak,aztán végignézet rajtam és köszönt (most először)utána meg a többi haverja. Én meg nagy mosollyal az arcomon köszöntem vissza,hogy sziasztok. Mikor már távolabb voltam tőlük,hátranéztem egy-egy pillanatra. Láttam ,hogy a haverjai ütögetik a vállát,és nevetgélnek vele együtt..


Én nekem nagyon tetszik.. De néha olyan bonyolult,nem merek lépni,mi van ha csak hülyít?vagy be se jövök neki?


Fiúk,ti mikor köszöntök rá egy lányra?


2011. ápr. 13. 06:12
 1/5 A kérdező kommentje:
*szeme helyett, szemöldökét.:)
2011. ápr. 13. 06:13
 2/5 anonim ***** válasza:

Jajj, vedd már észre, hogy csak hülyét csinál belőled. Nem tetszel neki egyáltalán.

Legközelebb ne is vegyél róla tudomást, mert a hátad mögött csak kiröhög. Ne hagyd magad!

2011. ápr. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Lehet hogy csak a haverjaim elöt csinálja hivd el valamerre és beszéljétek meg :))
2011. ápr. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát szerindtem menny oda azt kezdj el vele beszélni


Ha tetszesz neki elfoghivni sétálni vagy egy ittalra vagy stb

2011. ápr. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
basszus utolsó előtti és utolsó válaszoló. Ilyen csak a fimekben van,hogy "Hívd meg egy italra" stb. Ha egy helyes fiú nézeget, biztos,hogy nem merem elhívni italra, mi van ha nem akar semmit. -.- -.- -.-
2012. máj. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!