Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valakinek soha nem lesz párja?

Figyelt kérdés
Félek, hogy nekem nem lesz. Szép vagyok (nem vagyok egoista), de nem járok bulikba és nem vagyok ilyen nagy társasági ember.
2011. febr. 17. 14:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
53%
Persze, hogy létezik. Sokan magányosan halnak meg.
2011. febr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Igen pl én. Én szép sem vagyok és nem járok én sem ilyen helyekre.

Úgyhogy nagyobb valószínűséggel egyedül halok meg mint te.

20l

2011. febr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Létezik, persze. Pl. én is ilyen leszek.
2011. febr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

20F

Kerülnek a csajok, pedig nem nyomulok.

2011. febr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Basszus mi ez a negatív hozzáállás?!?!?!?


Ha kell akkor lépjetek fel tárkereső portálokra, de ezt nem bírom , hogy sok csaj vagy fiú, mert nem ismerkedik, ezért nem talál párt. Biztos volt olyan fiú/lány akinek megtetszettetek, csak épp nem kezdeményezett.


Én csak 20 éves koromban jöttem össze egy sráccal akivel 5 éve már együtt vagyunk. Én nem siettem és nem is érdekelt hogy az ismerőseim hány sráccal feküdtek le. Mert én az igazira vártam és meg is találtam.


Szóval ne csináljátok, már ezt! Néha én is néztem,hogy minden komolyan mondom kreténnek van barátnője/barátja, akkor a normálnak vagy szebb embereknek miért ne lenne. Csak próbálkozás és bátorság kérdése. Egyébként úgy biztos nem lesz, ha nem ismerkedik az ember. Az ajtón nem fog becsöngetni az életünk szerelme, bár remélem valakinél ez bejött.

2011. febr. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Nem létezik...már bocsi mindenkitől,de nemtudom hol éltek...a Marson? :D Nem...itt a földön,ahol mindenkinek megvan a párja,csak kinek előbb,kinek később jön az életébe...én sem járok bulizni,nem járok nagyon társaságba,és mégis mindig volt valaki mellettem :) Szóval mindenkinek fel a fejjel...egyedül vagyok én is most,de sosem adom fel :)


23/F

2011. febr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2011. febr. 17. 14:48
 8/23 anonim ***** válasza:

Egy kérdés!Hol szoktál ismerkedni? Vagy szoktál egyántalán? :)


23/F

2011. febr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Hát ha otthon ülsz egész nap, akkor tényleg nem lesz.
2011. febr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

természetesen létezik. de ha valóban szép vagy akkor biztosan fogsz találni valakit, még ha csak ideig-óráig is, de biztosan! főleg, hogy lány lehetsz.

ha fiú lennél mindjárt más lenne a helyzet. egy szép lány az előbb-utóbb elkel.

23f

2011. febr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!