Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon kacérkodott velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon kacérkodott velem a barátnőm anyukája?

Figyelt kérdés

Náluk voltam, és félig lenn volt a sliccem, amit ő viccesen meg is jegyzett, akkor persze mindannyian jót nevettünk rajta.


Aztán később este írogattunk egymás üzenőfalára, és ő ismét szóba hozta a dolgot...persze sejtelmesen, ami nekem csak másodjára esett le.


Persze nem volt semmi intim beszélgetés, de aztán lehet ez tök természetes dolog volt hogy később újra szóba hozta...


2011. febr. 17. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
csak simán jó arc a nőd muterja és kész , nem kell "kacérkodásnak" venni
2011. febr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tényleg, simán jófej! Örülj neki!
2011. febr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát én örülnék neki ha kikezdene velem mert nagyon bejön és sokat jár a fejemben!
2011. febr. 17. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!