Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek egy lánynak lehet attól még szép alakja, hogy széles a válla?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 18:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyat akinek bejön ha nem olyan vékony ,de én a keskeny vállú csajokat szeretem ,bár szélesebb a vállam mint az átlagé de ez nem változtat ezen ,mert férfinál éppen előnynek számít ;)

18/F

2011. febr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi bajod legyen! Semmi gond nincs vele, az első barátnőmnek is széles volt a válla, mindig jó fogódzót adott misszionáriuspózban a mozgáshoz. :))
2011. febr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%
Ne törődj ilyenekkel,szerezz magadnak egy rendes pasit,vagy ha van ,akkor ne:D. Nem hinném hogy ez őket izgatná.Mellesleg a sok hiedelemmel ellentétbe,nem csak az számít ,hogy hogy nézel ki.Én pl sokkal jobban értékelnék egy értelmes,nem nyávergós, nem pénzéhes átlagos csajt ,mint egy plázapics*t.
2011. febr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is széles a vállam, mint az úszóknak csak nagy a mellem de viszont nagyon keskeny a csípöm, nagyon vékony a combom és pici a fenekem. Eddig az összes párom imádta ezt az alkatot :)

Szóval ne aggódj, szerintem alapból ezzel semmi baj nincs!

23/N

2011. febr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, hogy ilyen vagy. ;)
2011. febr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Tök jó olvasni,hogy nem csak én vagyok ilyen :) Pedig szoktam látni néha magamon kívül is széles vállú lányokat, de nekik hozzá olyan jó alakjuk van,h hú... Rendesen megírigylem :(

Nekem rendesen deltáim vannak , mellette pici, de izmos fenekem (rendszeresen futok) és vastag combom :S Csipőm és derekam kicsi, nincs is alakom, kb olyan vagyok,mint egy pasi hátulról, de elölről én is megvagyok áldva domborulattal :D

Hát voltak akik nem panaszkodtak az alakomra, vannak akiknek meg nem jön be, de szerintem kár kiakadni,

én még direkt vállatlan felsőket hordok és jól állnak :) Szóval csak nyugi!

19N

2011. febr. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Valaki0702 ***** válasza:
ja
2011. febr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Én írtam, hogy nekem nőiesen széles a vállam. Szóval, hogy a csípő is széles mellé:)

De azért köszi:)

2011. febr. 23. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!