Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mitől tiszteltek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mitől tiszteltek egy nőt?

Figyelt kérdés
Egyáltalán fontos nektek, hogy a barátnőtöket, feleségeteket tiszteljétek?
2011. febr. 17. 22:05
1 2 3 4
 1/34 Futurare ***** válasza:
100%
Egyértelmű, de ha a nő/férfi állatként viselkedik, akkor nem lehet emberi tisztelettel irányulni felé.
2011. febr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Ok, köszi..de azért nem ilyen szélsőségekre gondoltam, mint pl. állat viselkedés..
2011. febr. 17. 22:12
 3/34 Futurare ***** válasza:
59%
Ha nem szól bele, olyanokba, mint például egy összejövetel a heverokkal hétvégente, vagy havonta egy nap, amikor megiszok jóízűen 2 sört, akkor én is azt fogom mondani, hogy menjen el kávézni a barátnőivel. Ehhez kell az, hogy ő főzzön, én meg pénzt keressek.
2011. febr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Tisztelem, ha önálló és nem roskad össze, ha valami nem úgy alakul. Képes vidám és nyitott szívű lenni, nem előítéletes és tisztel. Tiszteletet csak az kap, aki nekem is megadja. Úgy férfinek, mint embernek. A legnehezebben kivívható érem.
2011. febr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
13%

A vilagon semmitól nem tisztelem, mert mindegyk egy rib@nc (vagy link, hazug, pénzéhes, komolytalan, stb.)

Majd amelyik kiérdemli azt tisztelni fogom.

2011. febr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
70%

22:19

Elég sok rossz tapasztalatod lehet.

És igen akkor tisztelnék 1 nőt, ha ő is tisztelne engem.

2011. febr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
56%
jó szendvicset csinál
2011. febr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 dag ***** válasza:
14%

A segge miatt meg a a melle miatt, meg ha jó kaját csinál!!


Lehet ez most szemét duma volt!

De a csajok meg csak a férfiak pénztárcáját tisztelik, mert aki csoróbb azt már leszarják!

2011. febr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
33%
Ja mindkettő a férf a iscsak a másik bukszáját akarja
2011. febr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül egyiksem tisztelet. Azsem tisztelet, ha a férfi csak külső alapján ítél, és azsem ha a nő meg csak a pénz alapján. De vehetnénk ezeket fordított helyzetben is, akkor sem lenne tisztelet. A tisztelet csak a belső tulajdonságok alapján alakulhat ki. Akiknek fogalma sincs erről, annak kívánom h legyen benne része, és változni fog a véleménye:)
2011. febr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!