Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mitől tiszteltek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mitől tiszteltek egy nőt?

Figyelt kérdés
Egyáltalán fontos nektek, hogy a barátnőtöket, feleségeteket tiszteljétek?
2011. febr. 17. 22:05
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tisztelek egy nőt ha olyan belső értékei vannak ami manapság kevés lányban. Pl: hűség, megbízhatóság, önmegtartóztatás, józan gondolkodás, önzetlenül segít másokon, és nem eltartott akar lenni hanem igazi társ minden tekintetben. Remélem van ilyen... :)
2011. febr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
8%
NINCS
2011. febr. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

naná, hogy fontos. olyan nővel nem kezdenék akire emberileg nem nézek fel valamilyen szinten.

nagyon fontos az erkölcsi tartás! ne legyen az egyéjszakás kategória, ne váltogassa a párját túl gyakran. ne legyen anyagias, hanem dolgozzon meg azért amit szeretne.

ez lenne az alap.

23f

2011. febr. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 PeRTa :) ***** válasza:
94%

"A válasz írója 59%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:12"


Miért,a férfiak nem lehetnek pénzhajhász köcsögök??Nem értem,miért kell sztereotípiákat gyártani a nőkről/férfiakról.A nők azt mondják,minden férfi csak a szexre hajt,a férfiak meg azt,hogy minden nő a pénzre.Ugyan már!Senki sem ugyanolyan,nem vagyunk egyformák.Ha minden nőről ezt gondolod,akkor legyél meleg...Jaaa,hogy csak csajokkal kúrsz?!Akkor meg ne rinyálj!

2011. febr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 PeRTa :) ***** válasza:
100%

Előző vagyok,a kérdésre válaszolva:

Szerintem a férfiak akkor tisztelnek egy nőt,ha a nő nőként viselkedik.Ez alatt annyit értek,hogy van tartása,női büszkesége és ezentúl ő is tiszteli a férfit.A tiszteletet mindenkinek ki kell érdemelni.

2011. febr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
0%

Tessék, ez az a tisztelet ami jár nektek:

http://www.youtube.com/watch?v=mQJNmAAXqdw

2011. febr. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 :D:D ***** válasza:
100%
Na jó gondoltam nem írok semmit de aztán meggondoltam.Akár hogy mocskoljátok a Nőket mégis ha ők nem lennének akkor ti sem.Nem tudtok nélkülük élni, ezt fogadjátok el.Mindenki nem egyforma,mindenki más és nem kell általánosítani.És igenis vannak rendes csajok.Én pl.nem a pénzre hajtok hanem h találjak egy igazi rendes fiút.Nekem az okosság sokat számít.na mind1 ti tudjátok.majd egyszer rájösztök.15L
2011. márc. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Szerintem még kicsi vagy, ergo nem tudsz még túl sok mindent. Nem bántásképp mondom, mert én is veled egyidős vagyok, de hát azért ezt te is beláthatod. Lehet pár év múlva már igenis fontos lesz neked a pénz. Nem feltétlen, de előfordulhat.
2011. márc. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

02-17 23:10

Igen, tanúsíthatom, hogy van ilyen kapcsolat, ahol kölcsönösen szeretjük, tiszteljük a másikat. :)

2011. márc. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:

Nem tudom, hogy hoztátok össze de szenvedés volt olvasni! Nem kell minden nőre azt hinni, hogy csak a pénzre hajt, vannak akik elhiszik, hogy fontosabbak az érzelmek. Nem azért mondom mert nő vagyok, és mert a nőket akarom védeni de itt durván antifeminista embereket látok. Mellesleg találkoztam én is köcsög pasikkal, és akkor mi van? Hülyeség lenne a sok jó srácot aki létezik leértékelni pár hülyesége miatt! Mert én elhiszem, hogy vannak jó srácok, akik ugyanúgy nem a külsőségekre adnak!

És a szerelemhez nem BMW kell hanem kémia, bocsi nem tudtam ezt most máshogy kifejezni!

2011. márc. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!