Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mitől tiszteltek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mitől tiszteltek egy nőt?

Figyelt kérdés
Egyáltalán fontos nektek, hogy a barátnőtöket, feleségeteket tiszteljétek?
2011. febr. 17. 22:05
1 2 3 4
 11/34 dag ***** válasza:
47%

23:00


ez a tipikus joda duma!! Ez vicces, minden nő ezzel az érezelmek hülyüléssel jön, aztán meg ha pasit kellene nézni, akkor meg csoró szóba sem jöhet!


22:45-ös vagyok!

2011. febr. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

23:00ás vagyok, és nemvagyok csaj:D

Tudom kicsit idealista a nézetem, de ez az igazság. Voltak nekem is rossz tapasztalataim, amik után énis hasonlóan gondolkodtam, mint te. De azért mégha ritka is létezik olyan h nő és férfi tudja egymást tisztelni.

2011. febr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 dag ***** válasza:
5%

23:10

Bocsi, már azt hittem lány vagy! azoknak vannak milyen beszólásai!!!


De szerintem nincs ilyesmi, ez hülyeség!! A nők ezt tönkre tették a nagy pénzéhségel!

2011. febr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyi nemtudom hány nővel volt dolgod eddig, de mégha mondjuk több százzal, akkorsem lehetne ennyiből megítélni az összeset. Gondolj csak arra, hogy minket pasikat is mennyire idegesít és helytelennek ítéljük, amikor pár bunkó paraszt miatt általánosítanak a csajok.
2011. febr. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
16%

Nőt tisztelni? Ki hallott már ilyet? :D


Tisztelni csak azt lehet aki megdolgozott érte. Hangsúlyozom, DOLGOZOTT ÉRTE! Ingyen csak a levegő van, járni meg a pofátok... Emellett elvárás hogy tisztességes legyen, és nem ellenségem.(bármi okból)

Barátnőnél nem érdekel, az úgyis csak dugni van. Feleségnél viszont mi is válogatunk ezerrel (mi meg is tehetjük, ráérünk de nagyon), és ott alap követelmény hogy LEGYEN MIÉRT tisztelni!

2011. febr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 dag ***** válasza:
52%

23:17

Figyelj látom én hogy mi folyik itt, ebben a világban! És jól ismerem a mai csajokat!! Nagyon rafkóssak! aki már nem bmw-vel feszeng azt már le sem szarják!

2011. febr. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
94%
Hidd ezt ha akarod, és nyugtatsd magad ezzel, ha nem tisztelnek. Persze mindig könnyebb a másikra fogni, mint saját hibáinkat észrevenni. Persze a ribancokkal nemkell foglalkozni, vagy max 1-1 dugásig. Én nem róluk beszéltem. Tudom mai világban kevesebb a normális csaj, de attól még előfordulnak. Lehetséges h nem diszkókban, meg hasonló helyen kéne keresgélned, ha normális csajt, és nem ribancot keresel.
2011. febr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 dag ***** válasza:
3%
Te! az összes ribanc! Én már mást nem tudok rájuk mondani!
2011. febr. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
47%
Látod nem is ütköznek a nézeteink. A ribancokról énis úgy gondolkodom, mint te.:D
2011. febr. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 dag ***** válasza:
3%
Csak én az összes nőről így gondolkodom!
2011. febr. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!