Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyakori, hogy az a fiú aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori, hogy az a fiú aki apa nélkül nő fel egyszerűen nem lesz "tipikus" fiú/férfi?

Figyelt kérdés
Például nem játszik autókkal, nem megy focizni a többiekkel, felnőttként nem ért a szereléshez, az autóhoz meg hasonlók, és alapvetően másnak érzi magát mint a többi fiú/férfi?
2011. febr. 19. 09:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon jól írta az egyik válaszoló, hogy mindenki egyéniség akar lenni és küzd azért, hogy rá mint egyéniségre nézzünk, de belőle is 12 egy tucat.

Te nem tartozol az átlaghoz, és akkor mi van?! Semmi...

Engem sokszor bántottak, mert nem voltam olyan, mint mindenki. Egy ideig sajnáltam, de aztán rájöttem, hogy fölösleges.

Te is így vagy jó, nem kell változnod senki kedvéért sem!

2011. febr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Izééékeh11 ***** válasza:
mongyuk jah...mindenki olyan amilyen,ez van a világban,ezt kell szeretni,aki pedig nem bírja elviselni az csukja be a szemeit azt kísz xd
2011. febr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Én is ebben szenvedek.


Tulajdonképpen nagyon sokáig nem érdekelt , el tudtam fogadni , hogy más vagyok mint a többi , és ez így van , megtaláltam a magam azokat az embereket akik szeretnek , találtam olyan tevékenységeket amiket szerettem csinálni stb...


Azonban , az a helyzet , hogy mindig minden összeomlott...


Hiába értem el kimagasló eredményeket a munkahelyeimen , egyszer csak jött egy pont , amit nem tudtam irányítani és elmenekültem az adott munkahelyről , szituációról .


Szóval az apahiány - ha nem kezelte senki akkor tud majd gondokat okozni.


A válaszolók közül , akik azt írják , hogy apa nélküli ismerősük teljesen pasis , nyilván ott kezelte valaki.


Végeredményben az apa nélküli embernek kell utánamennie , hogy hogyan is lehetséges pótolni az apai szeretet hiányát, nem könnyű.....

2012. ápr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nem véletlenül teszik fel munkahelyeknél felvételi interjún a kérdést, hogy mi újság az apával? Tudják, hogy aki nem kapott apai szeretet idővel "elromlik" és ezért fel sem veszik.
2012. ápr. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!