Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, volt már, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, volt már, hogy azért nem feküdtetek le egy lánnyal, mert nem volt elég ápolt?

Figyelt kérdés

Igyekeztem szépen kifejezni magamat.

Én egyszer jártam így, nagyon kellemetlen emlék volt. Úgy alakult, hogy szexelni fogunk, már vettem is le a ruháit, de amikor a bugyiját húztam le, egyszerre ledermedtem. abban a fehérneműben a menstruációs vért leszámítva mindenféle anyag megtalálható volt, ami csak egy nőből távozhat.

Bár a közhiedelem szerint mi vagyunk az igénytelen állatok, én nagyon háklis vagyok az ilyesmire és szerintem nem vagyok vele egyedül.Amint megláttam, pár másodpercnyi szünet után ismét a bugyijához nyúltam, de ezúttal már felfelé húztam és közöltem vele, hogy mégsem fog menni. Először nem értette, hogy miért, azt hitte, valami gond van velem, de vül addig erősködött, amíg megmondtam neki. Iszonyatosan megsértődött, pedig a létező legtapintatosabban közöltem vele, de az sem segített.Nem is keresett azóta, de az igazat megvallva én sem őt, pedig tiszta állapotban örömmel dönteném meg.

De hogy hagyhatja el magát ennyire valaki, aki ráadásul még lány is?


2011. febr. 19. 11:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Húúú!

Hát igazad volt, én sem dugtam volna meg. Ha pedig erőszakoskodott, akkor miért csodálkozott, hogy megmondtad neki, amit kérdezett? És ő nem tudj magáról, hogy igénytelen?

Ha egy férfi igénytelen, az undorító, de ha egy nő, az talán még egy fokkal rosszabb!

F/32

2011. febr. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sajnos semmi önkritikája nincs. Mivel eddig csak olyan srácokkal találkozott, akiknek mindegy volt, csak lány legyen. Pedig az még önmagában nagyon kevés.
2011. febr. 19. 11:43
 3/13 anonim ***** válasza:
"menstruációs vért leszámítva mindenféle anyag megtalálható volt" konkrétabban?
2011. febr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ó de buta vagy bammeg. Nem lehet, hogy csak nagyon benedvesedett a randitok alatt? Mert arról kb annyira tehet mint egy férfia aról hogy feláll-e neki. A puncifolyadéknak néhány nő esetében néha erősebb szaga van a táplálkozás és a hormonok miatt (erről se negyon tehet).

Erre a diszzkrét megoldás a "gyere zuhanyozzunk együtt".


Vagy sz@ros volt a bugyija? Mert az tényleg gáz.

2011. febr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
fújaj.jól tetted,de ő hogynem vette észre?
2011. febr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hála a jó Istennek még nem fordult elő ilyen, és remélem soha nem is fog!


De Te jól jártál el, valószínűleg jó lecke volt ez neki, vagy ha nem akkor annál rosszabb...

Belegondolva külsőre nem voltak ilyen jelek?

Mert szerintem egy lány aki ad a külsejére, annak nem lehetnek problémái lent sem...


Viszont van, hogy vannak bizonyos folyások, de ha ezzel Ő is tisztában van, és nem a parkban álltok neki, akkor vagy előtte lezuhanyozhat, vagy megmondja, hogy most nem fog menni...

2011. febr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

én se értem, hogy konkrétan mit láttál... Ha több napos dzsuva volt a bugyijában, esetleg túrós büdös folyás, szőrszállak meg miegyébb, akkor tényleg gusztustalan.

Viszont ott van a természetes hüvelyváladék is, amiben semmi gusztustalan nincs (ez szagtalan), a ciklus idejével napról napra erősebb + szexuális izgalom hatására még a mértéke is megnő...ez olyan dolog amiről nem tehet senki, és minden nőnek van...

De ha az előbbi eset, akkor tényleg hányingergerjesztő...

2011. febr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem megoldható lett volna, az együtt zuhanyzós variációval, és az jó előjáték is =/
2011. febr. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Velem olyan volt, hogy elkezdtem vetkőztetni a csajt és kiderült, hogy a hasa, melle meg ott lent is szőrös volt. Hosszú fekete szőrszálak voltak. Undorító volt.
2011. febr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mivan, összefutottál a fröccsös Gizivel? :D
2011. febr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!