Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, volt már, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, volt már, hogy azért nem feküdtetek le egy lánnyal, mert nem volt elég ápolt?

Figyelt kérdés

Igyekeztem szépen kifejezni magamat.

Én egyszer jártam így, nagyon kellemetlen emlék volt. Úgy alakult, hogy szexelni fogunk, már vettem is le a ruháit, de amikor a bugyiját húztam le, egyszerre ledermedtem. abban a fehérneműben a menstruációs vért leszámítva mindenféle anyag megtalálható volt, ami csak egy nőből távozhat.

Bár a közhiedelem szerint mi vagyunk az igénytelen állatok, én nagyon háklis vagyok az ilyesmire és szerintem nem vagyok vele egyedül.Amint megláttam, pár másodpercnyi szünet után ismét a bugyijához nyúltam, de ezúttal már felfelé húztam és közöltem vele, hogy mégsem fog menni. Először nem értette, hogy miért, azt hitte, valami gond van velem, de vül addig erősködött, amíg megmondtam neki. Iszonyatosan megsértődött, pedig a létező legtapintatosabban közöltem vele, de az sem segített.Nem is keresett azóta, de az igazat megvallva én sem őt, pedig tiszta állapotban örömmel dönteném meg.

De hogy hagyhatja el magát ennyire valaki, aki ráadásul még lány is?


2011. febr. 19. 11:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

,,menstruációs vért leszámítva mindenféle anyag megtalálható volt, ami csak egy nőből távozhat."


Fejtsd már ki bővebben,légy szíves.:))

Ez veled megtörtént?Mikot?:))


Ezen a mondatodon akkorát röhögtem,ne haragudj.:))

2011. febr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Pontosan úgy képzeld el, ahogyan mondtam! :)

Az emésztés és a kiválasztás során keletkező anyagok nyomaira gondolj! Bocs, így a legszebb kifejezni magamat!Valószínű azért volt így, mert elég szőrös volt lent és kétnaponta cserélte az alsóneműit és úgy is zuhanyzott. Javasoltam neki, hogy naponta kéne, szerinte elég így is.

2011. febr. 21. 16:03
 13/13 anonim ***** válasza:
mármint besz@rt?:d
2011. febr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!