Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy ez lesz életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy ez lesz életem legrosszabb bulija? Vagy a legjobb?

Figyelt kérdés

Nemsokára megyek egy bulira, ahol ott lesz egy srác, akiért már nagyon régóta odavagyok. Csakhogy van egy olyan sejtésem (de nem biztos), hogy a házigazdának is bejön, akivel meg jóban vagyok, és félek, hogy ha ráhajtok a srácra, elrontom a barátságunk... Szerintem neki több esélye van nála, mert beszédesebb, mint én, és attól félek, hogy ha meg hagyom, hogy ráhajtson, esélyem se lesz...

Amúgy hagynám, hogy összejöjjenek, csak szerintem velem a srác jobban járna... Csak sajnos neki van több esélye, mert régebb óta ismeri, beszédesebb stb.

Na most mit csináljak? Biztos, hogy valamit valamiért lesz a dologból... De mi?

~


2011. febr. 19. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ha "akkora barátok" vagytok azzal a csajjal, akkor hogy mondhatod hogy "szerintem velem a srác jobban járna..csak SAJNOS neki több esélye van.."

ha igazi barátok lennétek akkor a barátságotokat választanád...és nem a srácot (akit gondolom róla ismersz..ha ő régebb óta ismeri)

képzeld magad a helyébe...

képzeld el hogy egy barátnőddel megismertetsz egy fiút aki bejön neked, és ő elveszi tőled...

jó érzés lenne?

hát nemhiszem.

szóval...

na mindegy ez csak az én véleményem az állítólagos barátságotokról :\

(voltam ilyen helyzetben, és én inkább a barátságunkat választottam...)

2011. febr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

első vagyok: azt kifelejtettem, hogy ha igazán barátok lennétek akkor örülnél is a sikerének..de szeinted "sajnos több esélye van" szóval...

jó lehet hogy ez már tényleg eléggé OFF, de akkoris.

2011. febr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából bonyolult a helyzet, mert én látásból régebben ismerem a srácot, mint ő, szóval "én láttam meg előbb", de ő már úgy ismeri őt, hogy beszélgetnek is, meg minden. És nem rajta keresztül ismerem, hanem egy baráti körben vagyunk.
2011. febr. 19. 19:06
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem első hülyeségeeket hablagyolsz.nehogymá "átengedje",mert a barátnőjének akarja nyalni a s.ggét!?a másik csajis ugyanúgy hagyhatná ahogy te.akit választ a pasi azé lessz,és emmiatt nemlehet örökharag pukkadj meg.:-w

egy barátság nem egy pasin múlik...ha nagyon bejön akkor hajrá....elvégre az igazit kewresi mindenki és szerintem nem a legjobb barátnőddel akarod leélni az életed.................

2011. febr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!