Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a legjobb és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a legjobb és a legrosszabb tulajdonságotok?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok ki hogy látja magát, mit gondol saját magáról:D


Értelmes válaszoknak zöld kezecske:D


2011. márc. 12. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves vagyok

Ez a legjobb és a legrosszabb is:D

2011. márc. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb? Szeretem az embereket, nem nézem le őket egy-egy hibájuk miatt, segítőkész vagyok, lehet rám számítani, szerintem ez fontos.


Legrosszabb? Van, hogy nem teszek meg olyasmit amit meg kéne... pedig belül tudom mi lenne a jó, mégis mást csinálok. Betojok, vagy mi, nem tudom. De néha lehetnék spontánabb, nyitottabb, őszintébb, merészebb stb...


16/f

2011. márc. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Legrosszabb: hamar ideges vagyok, akaratos vagyok,és néha hisztis,néhány ember előtt nem tudok 100%-ig megnyílni, nem tudok nemet mondani.


Legjobb:megbízható vagyok,nagyon nagyon tudok szeretni,akit szeretek azért tényleg mindent megteszek, segítőkész vagyok


most ennyit tudtam összeszedni magamról..:D

2011. márc. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 IQnindzsa ***** válasza:
100%

Érzéketlen vagyok és hazudok a szeretteimnek.

Intelligens és kitartó.

2011. márc. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

legrosszabb: nem szeretem az embereket, meglátom mindenkiben a rosszat, makacs vagyok, lobbanékony

legjobb: intelligens vagyok, jó emberismerő és mókás


19/L

2011. márc. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

legjobb tulajdonságomnak a nyílt őszinteségemet tartom


legrosszabb...hát...nem tudok dönteni,mert sok van: türelmetlenség,gyerekesség,makacsság,akaratosság


21/L

2011. márc. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb: segitokesz vagyok, nyitott vagyok az ujra, mindenkivel baratkozom, eszem is van (amit neha elfelejtek hasznalni :)) ), kitarto vagyok...

Legrosszabb: lobbanekony vagyok, minden kis aprosagot a szivemre veszek, turelmetlen vagyok, makacs, neha nagyon hisztis...

18/L

2011. márc. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb: ha valakit szeretek, akkor mindent megteszek azért, hogy ő boldog legyen; nem adom fel egykönnyen; szeretek gondoskodni másokról


Legrosszabb: nem tudok mindenki előtt feloldódni, gyakran zárkózott vagyok; bátortalanság


és ezen kívül rendmániás vagyok, ami néha jó, néha rossz :D

2011. márc. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de érdekes. :)

Jó tulajdonságok: Okos, őszinte, kitartó és céltudatos

Rossz: Lobbanékony, nagyon önző és maximalista

2014. szept. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pozitív még hogy mindenkiben meglátom a jót, ami egyben negatív mert mondhatni naiv vagyok.
2014. szept. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!