Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel ajándékozzam meg a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel ajándékozzam meg a párom?

Figyelt kérdés
1év és 6hónapja vagyunk együtt a párommal. 2hónapra külföldre utazik dolgozni és én megszeretném ajándékozni egy olyan ajánkékkal amit kényelmesen magával hordhat, és amiről mindig eszébe jutok. Fogalmam sincs, hogy mi legyen az. Ötleteket várok, köszönöm!!! :).
2011. febr. 20. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
1 év és 6 hónap után kell már annyira ismerned, hogy minek örül. Habár ha hazajönnék egy ilyen hosszú útról.. én egy közös hétvégének örülnék, mindenkitől távol..romantikus vacsival, meg ilyenek. :)
2011. febr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen ismerem annyira csak mar nagyonsokmindent adtam neki es nehany otletre voltam kivancsi :) de nagyon koszonom.
2011. febr. 21. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány évesek vagytok. Mert kortól is függ,hogy minek örül. Esetleg egy kis kép magadról? Vagy olyan már biztos van neki :)

Vannak azok a kulcstartók,aminek a belsejébe közös képet lehet gravíroztatni,szerintem az tökjó.

Vagy párna vagy póló vagy valami plüss közös képpel?

Nemtudom mennyit segítettem :)

2011. márc. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Az tényleg fontos lenne, hogy mennyi idősek vagytok, valamint, hogy mennyit szánsz erre az ajándékra és a legfontosabb kérdés, hogy lánynak vagy fiúnak lenne ez az ajándék? :)

Én lány vagyok és ha én mennék ki külföldre, akkor én a barátomtól pl. nagyon örülnék egy nyakláncnak, amin medálként a fiú nevének kezdőbetűje van, hogy akármikor oda nyúlok, tükörbe nézek, rögtön eszembe jusson.

2011. márc. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fiunak lenne az ajandek es 19 eves :) koszonom a valaszokat.
2011. márc. 9. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!