Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A feromon parfüm bevált már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feromon parfüm bevált már valakinek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 21:34
1 2
 11/13 anonim válasza:
63%
Igen, nekem működik, nagyon szuper. (Pheromore-M-et használok)
2010. jan. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
64%
...és forgalmazod :)
2010. jún. 7. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Nap-Pali válasza:

Érdekes kérdés és érdekes válaszok sorozata...


Bár ahogy olvastam, itt inkább olyanok válaszoltak akik kételkednek az ilyen jellegű termékekkel kapcsolatban...ami nem baj a legtöbb ilyen dologban én is ilyen vagyok.


Sok termék van ami olyat Ígér ami semmit nem ér...de a mai világban soha nem tudni...az meg hogy mi törvényes és mi nem arra szerintem a "Kínai" termékek zöme kellő példa lenne erre...tehát én személy szerint valószínűnek tartom ilyen jellegű termékek előállítását...hisz sok olyan termék van ami tiltás alatt van mégis forgalomban van...pláne a neten...


Így amondó vagyok hogy ki kell próbálni...pár ezer forintért kapni..ennyiért normális parfüm is alig van így ha kellemes esetleg az illata hátrébb biztosan nem leszel vele...


U.i. Nem forgalmazok és nem is próbáltam még ... de rendeltem egyet most mert kíváncsi vagyok :-)

2010. okt. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!