Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nagyon nagy gondom van....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon nagy gondom van. Az egyik barátnőm mutatott nekem egy fiút és sajnos nekem is nagyon megtetszett. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
S még egy kérdésem lenne rá írjak és ha rá akkor mit írjak neki?
2011. febr. 20. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:

én esetem is kb ez volt..

bnőmmel biliárdoztunk,majd oda jött 2 srác h játszunk egyet.de tudtam h a bnőm rá akar hajtani az egyik srácra..ez tisztán látszott(meg utána mondta is enyhén piás állaptban),pedig nekem is nagyon bejött..:S sőt..még az este folyamán a srác rám hajtott,nehéz volt ellenállni neki..de folyton az lebegett a szemem előtt h bnőmnek mennyire sz@rul esne.szóval nem lett az egészből semmi sem...majd másnap mondta h kivételes bnője vagyok mivel a többi "bnője" már rég rámászott volna a pasira...

erről ennyit

szóval ha számít a barátságotok hagyd a pi.csába a srácot.

2011. febr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
beszéld meg a barátnőddel és ha áldását adja gogo :D
2011. febr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

De az a baj h barátnőm is hajtott már rá egy olyan pasira aki nekem nagyon bejött,s ahogy a barátnőmet ismerem nagyon kibeszélne ott ahol vagyok ha megpróbálnék akár beszélni is a pasival=/

2011. febr. 20. 16:51
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
keress más barátnőt...az ilyen nem igazi!
2011. febr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

első vagyok..

ebben az esetben hajts rá a pasira..és keress másik bnőt.

2011. febr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.(:
2011. febr. 21. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!