Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztek már hasonlót? Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztek már hasonlót? Volt már ilyen veletek?

Figyelt kérdés

Mostanában, amikor egy szerelmes filmet látok, ahol a szerelem mindent legyőz és úgyis happy end lesz elszomorít. Nincs barátom, viszont kiszemelt mindig is volt. (megjegyzem barátom is volt már) Most, nagyon szeretek valakit, aki láthatólag nem viszonozza. Ilyenkor utálom az ilyen filmeket nézni, megkönnyezem, mert arra gondolok, az semmi sem ilyen.


Nektek volt vár ilyen?


Ezek a filmek tetszenek, de mégis szomorúak számomra...


2011. febr. 20. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, de annyi különbséggel, hogy nekem még nem volt barátom. 15/L
2011. febr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én pont emiatt az érzés miatt szeretek romantikus filmeket nézni. Nagyritkán, egyáltalán nem vagyok csöpögős, szomorú alkat, ha valami gáz van, akkor elmegyek kibulizom magam és továbblépek, de azért néha jól esik.

Nyugi, az érzésed normális. Tudom, hogy én is addig veszem könnyedén az akadályokat, ameddig igazán nem szeretek meg valakit, de bízom benne, hogy ő meg sosem fog elhagyni:)

2011. febr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
persze, én is nagyon rühelltem mindenhol azt nézni hogy mindenkinek összejön mindenkinek van valakije csak nekem nem jön össze sose és én vagyok egyedül...
2011. febr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

pont ebben a helyzetben vagyok mint te: D

nem nézek mostanság inkább ilyen filmeket.

Emiatt nem is tapasztaltam amiket te,de nekem is megfordulna a fejemben,hogy most velem lehetne az aki...:)

2011. febr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
igen volt már ilyen érzésem !! és engem is elszomorít
2011. febr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 RaksashaGirl ***** válasza:
Persze hogy volt már.. Sőt.. Amikor a szüleim megcsókolták egymást reggel búcsúzóul, még az is szarul esett akkor.. De már nincs ezzel probléma szerencsére.. :)
2011. febr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 acel ***** válasza:

ejj lányok, ha ennyire elszomorít akkor inkább ilyenkor mellőzzétek az ilyen filmeket, azokra a napokra amikor baromra égtek a szerelemtől :) biztosan jobb olyankor nézni ezeket nem?

(engem csak az az érzés fog el, hogy bakker mért nem tudok Társat! találni)

22f

2011. febr. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!