Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagy szeretethiány....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy szeretethiány. Mit lehet csinálni ellene?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és lassan 2 éve nincs kapcsolatom. 14 évesen volt először barátom, de az se tartott sokáig, nem volt komoly dolog, egy hónap után szakítottunk. Azóta nem volt senkim, mégcsak nem is alakulgatott semmi. Eleinte nem is bántam, jól éreztem magam egyedül, viszont mostanában már nagyon hiányzik egy társ. Vannak barátaim, a családomban is minden rendben van, de egy fiút nem tud semmi sem pótolni. Annyira hiányzik már a törődés, az hogy egy rossz nap után legyen ki mellett jobb kedvre derülni, hozzábújni valakihez. Egy olyan valakire van szükségem, akivel egy tartós, komoly kapcsolatot tudnék kialakítani, de ennek ellenére úgy érzem nincsenek magas elvárásaim, a fiúk mégsem közelednek és nem tudom mit tehetnék. Várom hasonló cipőben járó emberek tapasztalatait, tanácsait, vagy bármilyen ötletet, ami segíthet. Köszönöm, hogy végigolvastad!
2011. febr. 21. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én tudnék segíteni! :)

Merre fele laksz? ;)

2011. febr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

20F

Ha érdekellek írj.(persze,ha közzel laksz Kolozsvárhoz)

2011. febr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Komárom-Esztergom megye...:)
2011. febr. 21. 20:16
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is ott lakom!

20:12 voltam ;)

17/F

2011. febr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hm nincs kedved szeretkezni?:)
2011. febr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hűű, aranyosak vagytok:DDD
2011. febr. 21. 20:21
 7/13 anonim ***** válasza:
Áh pedofil 56%os...
2011. febr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
És pontosan melyik város/falu-ban laksz?
2011. febr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azt nem árulom el, de Esztergom közelében.
2011. febr. 21. 20:24
 10/13 anonim ***** válasza:
És priviben?
2011. febr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!