Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék nagy fokú szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék nagy fokú szeretethiány ellen?

Figyelt kérdés

Volt barátnőm okozta ezt az érzést. Elhanyagolt, és mindenen megsértődött, pedig én nem követtem el semmit ellene.. kezdtem nagyon magányos lenni. Ő volt az első és egyetlen, aki igazán törődött velem, rajta kívül SENKI nem volt, aki foglalkozott volna velem bármilyen szinten is.. Mikor ezt felismertem, akkor teljesedett ki a magány. Nem régiben pedig szakítottam vele, és többet nem óhajtok vele beszélni, mert nagy fájdalmat okozott a viselkedésével.. Most nagyon nagy szeretethiányom van.


Nagyon vágyok egy ölelésre, egy érintésre, egy kis szeretetre... De ezt nincsen, aki megadja, barátaim NINCSENEK, szüleim nem foglalkoznak velem, (soha nem is tették) már gyerekkoromban is nagyon el voltam hanyagolva, ettől már eleve nagy lelki sérüléseket szenvedtem.. Erre itt van ez a helyzet.. Nem tudom, meddig fogom ezt így kibírni. Bele fogok őrülni rövidesen, úgy érzem..


Sport, állat nem tudna pótolni semmit. Viszont még egy hozzám illő lányt a korosztályomban sehol nem fogok találni...


Mit tehetnék, szerintetek?


2011. ápr. 13. 19:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kutyát.
2011. ápr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
mért hány éves vagy?
2011. ápr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Még csak 16.. És mint tudjuk, ez a korosztály tele van buta sablonemberekkel. Nekem meg ilyenre nincs szükségem.. Viszont egy 18-9 éves, érett lány (akire nekem szükségem van) hol állna le velem? Na ugye. :)
2011. ápr. 13. 19:39
 4/19 anonim ***** válasza:
keresd meg Kozsót
2011. ápr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

hát nemtom... én még csak 16 leszek, de már szerintem érttebb vagyok egy kicsit...

am az előző barátnőd hány éves volt?

15/L

2011. ápr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Tudom h írtad, h állat nem tudna pótolni semmit, de ez nem így van. Az állatok feltétel nélkül tudnak szeretni, ami az emberekre nem igaz. Nekem is gyakran jót tesz, ha simogatom egy kicsit a kutyámat. Szal az első jót írt, vegyél egy kutyát, v lehet macska is, csak simogatni tudd.
2011. ápr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem engednék a szüleim, hogy állatot tartsak. :) Undorodnak tőlük.. Legutóbbi macska itt 1 napot bírt. Utána ki lett téve az utcára... Szóval elég esélytelen. (Azt most ne boncolgassuk, hogy milyen tett volt szegényt az utcára tenni..)


15 éves lánynak:


Bocsánat, ha esetleg megbántottalak a fogalmazásommal. Úgy szerettem volna kifejezni magam, hogy a környezetemben vannak sablon emberek. Tapasztalataim szerint az értelmesebbik réteg vidéken lakik, messze innen. :) (Budapest) Persze itt is vannak normális lányok, de ők nagyon ritkák, vagy már van barátjuk..

És velem egyidős a volt barátnőm, kész szerencse volt, hogy ráakadtam. :)

2011. ápr. 13. 19:54
 8/19 anonim ***** válasza:
énis pesti vagyok, úgyhogy rám még ez sem igaz :)
2011. ápr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

:) Ennek örülök.


Egyébként megbántottalak? :(

2011. ápr. 13. 19:56
 10/19 anonim ***** válasza:
Látod kérdező, a 15/l személyében már van is barátnő jelölted:D
2011. ápr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!