Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiú, akivel össze akartam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú, akivel össze akartam jönni a tanárom lesz! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Még nyáron ismerkedtem meg a nagynénim legjobb barátnőjének az öccsével. egy városi rendezvény volt. Nagyon megtetszett nekem már első látásra és én is neki. A nap végére tudtam csak meg róla, hogy tanárként dolgozik és 27 éves. El sem tudom mondani, mennyire lesújtott ez az infó, mert max 20-nak néztem és mint kiderült ő is ennyinek nézett engem...de én még csak 16 vagyok és elég furcsán venné ki magát, ha összejönnék vele. Ő mindenesetre nem mondott le rólam, akkor sem amikor megtudta mennyi vagyok. Elhívott sétálni de nemet mondtam. De azóta nagyon sokszor találkoztunk már, mivel én is nagyon jóban vagyok a nagynénim barátnőjével és sokszor megyek a nagynénimmel hozzá. ez idő alatt nagyon jóban lettünk az öccsével nem vagyunk közömbösek egymásnak és gyakran beszélgetünk telefonon is.

És most kiderült, hogy ő lesz az új tanár a sulinkban....először ennek nagyon örültem, de a legjobb barátnőm felhívta a figyelmemet pár problémára. Pl hogy fog engem osztályozni elfogultság nélkül. Meg az is elég nagy probléma, hogy hogy veszi majd ki magát a kölcsönös vonzalom egy tanárral...


2011. febr. 21. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
ŐŐŐ, ez szopás:) Viccet félretéve, magánéletetek attól még lehet, csak az iskola ezt ne tudja.
2011. febr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na ez se sámli sztori... :D

Ha biztos, hogy tanítani fog, próbálj közömbös maradni, semmi felhívó viselkedés. Ő se rúgathatja ki magát.

2011. febr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tanárként bajba kerülhet ha kavar veled, ne akard tönkre tenni a karrierjét! Ha tényleg annyira fontos (és ha ő is így van a dologgal) akkor 2 évet kibírsz.
2011. febr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak szerintem fura, hogy egy 27 éves férfi egy 16 éves kislánnyal??

Persze pár év múlva már nem gond, de most még BÜNTETENDŐ!!!

2011. febr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!