Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dag kérdése:

Mitől szép valaki?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 20:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt így nem lehet megmagyarázni. Eleve minden embernek más az ízlése, meg hát... tényleg nem lehet megmagyarázni szerintem:D Ha valaki szép, akkor szép, ha nem, nem:D
2011. febr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
a szépség relatív:))
2011. febr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Állítólag a szimmetriához van valami köze.



De sokan próbálták már megfejteni, több-kevesebb sikerrel.

Pl. összegyúrni a legszebb női arcot részletekből.

Legszebb száj, szem, ilyesmi, és a végeredmény nem lett valami szép.

2011. febr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a szépség relatív dumával szembeszállnék. A kevésbé szép emberek a relatívak, de ismerek olyanokat, akiről 100 emberből 100 azt mondja, hogy szép.
2011. febr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdem mert én ronda vagyok! :D

23/f

2011. febr. 21. 20:58
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

20:57 vagyok. Azért a szépség nem teljesen relatív. Sőt! Nagyonis objektívan be lehet határolni, ki szép, és ki nem, az emberek egyéni ízlése csak kis mértékben befolyásolja az eredményt.

Egy gyönyörű nőre 100-ból nem 50-en fogják azt mondani, hogy szép, hanem 99-en.

2011. febr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ott a pont!
2011. febr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az egy dolog hogy Te azt állítod magadról hogy ronda vagy, viszont lesz egy olyan (vagy van egy olyan) akinek Te vagy a legjóképűbb. :D
2011. febr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

21:04


hát olyan nincs, de szerintem nem is lesz!

2011. febr. 21. 21:06
 10/17 anonim ***** válasza:

A szépséget a tudatlattainkban határozzuk meg. Gondoljatok csak arra, hogy azt látjuk szépnek amit "bebeszélnek" nekünk. Értsétek úgy, hogy régen például a vénusz alakú nők számítottak szépnek. Manapság a vékonyabb, sportosabb alak az elfogadott. Ezeken a belénk táplált adatokon kívül a termékenység jeleit keressük a másik nemben(nagy mell, széles csípő). A szimmetria pedig az egészségre utal. Persze mindenkinek más az ízlése, de ahogy előttem írták, ezek az eltérések csak apróságok.

Ui.: "Aki szép, az reggel is szép" :D

2011. febr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!