Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dag kérdése:

Mitől szép valaki?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 20:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

21:04 vagyok

Basszus, ne így állj már hozzá!

Kiszívod belőlem azt a maradék pozitívumot is. :)

Ez butaság. Hiszem, hogy minden egyes embernek valahol a rengetegben meg van a hozzá passzoló párja.

2011. febr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Csak azt meg is kellene találni!
2011. febr. 21. 21:32
 13/17 anonim ***** válasza:
Kant szerint szép az ami érdek nélkül tetszik.
2011. febr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A szépség több mindenből áll össze:

A fizikai paraméterek mellett a tekintet, a mimika, a gesztikulálás... stb... és a vonzalom is szerepet játszik (nem feltétlenül szexuális vonzalom, lehet szimpátia is)


Van egy csaj, aki teljesen olyan, mint aki a címlapokon szerepel, de mégse látom annyira szépnek, mint egy másik gyönyörű csajt, akinek lehet, hogy nincsenek olyan tökéletes paraméterei, de valami eszméletlenül megfogott benne... a nevetése, a tekintete, amiből árad az értelmi és érzelmi intelligencia, stb... valami ilyesmit hívnak kisugárzásnak. Ezerszer gyönyörűbbnek látom, mint a másikat. És amikor először megpillantottam, akkor is gyönyörűnek láttam.


Nem tudom mennyire hallatszik annak, de két véglet ez a két csaj. Mindkettővel voltam egy takaró alatt :-P. És egyik se a barátnőm, nem is voltak... vagy ilyesmi, tehát nem elfogultság beszél belőlem.


Sokan sokkal szebbek, mint ahogy azt általában a fényképek vissza tudják adni. Azért, mert nehezen tudják lefotózni ezeket a tulajdonságokat, csak a fizikai megjelenést. Erre szokták mondani, hogy az egyén nem fotogén.


A fényképezés az egyik dilim a sok közül, és tudom, hogy jó fotós a "nem fotogén" csajról is gyönyörű képet tud csinálni. Csak rá kell bírni, hogy ne feszélyezze a fényképezőgép és jó pillanatokban, jó beállításban kell lekapni.


Legegyszerűbb beszélgetni/beszéltetni az illetőt, vagy hogy valamit még csináljon, amivel lefoglalja magát és üres tekintet helyett elővillannak a mosolyok, a nevetések, vagy a vad tekintet... vagy bármi, ami benne van. Azt kell akkor kihozni. És olyan képeket csinálok akkor, hogy a delikvens nem is hiszi el, hogy róla készült :-D. (persze fényekkel és különféle hatásokkal is ki kell emelni az előnyös oldalt)


(van olyan is, aki magától is tök jól pózol)

2011. febr. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

ma 06:16-os hozzászóló vagyok


ui.: és persze minden relatív, hogy kinek mi tetszik.


Én személy szerint hányni tudnék a beképzelt tekintetű p*csáktól... de van, akinek az imponál. Van akinek a szolid csajok tetszenek, van akinek nem... valakinek a vékony, valakinek a telt...stb


A fizikai paraméterekben nehezen tudnám leírni, hogy milyen is a szép arc, tán nem is lehet megfogalmazni... de a szép test az, ami arányos. Kis mellekhez a vékony testalkat megy, teltebb csajokhoz a nagyobb mellek.


Olyan triviális dolgokra most nem térnék nagyon ki, hogy előny, ha szép a bőre, stb...

2011. febr. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Hát szerintem elösször is a szépségre születni kell...baáris azt mondják!De attol lehet meg walki rendezett kulseju is h nem olyan szép..wagyis ugyis lehet nezni hogy az igazi szépség belüröl fakad háát most kenek hogy:-P Wagy te hogy wagy wele?
2011. júl. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
anorexiás hosszu platina szőke haj szandika száj kék szem tűsarkú miniszoknya. a mai pasiknak ez a szép
2011. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!