Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom h bunkó dolog de hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom h bunkó dolog de hogy csináljam?

Figyelt kérdés

szal tnap elszóltam magam h ma jöjjön el este de most meg gondolom mindenki átélte már h para és antiéletkedv

szal vmi hihető kifogás kellene h este miért nem érek rá

a válaszokat köszi és csak a kérdésre válaszolj lécci :D

tom h bunkó dologra készülök :S


2011. febr. 22. 16:23
1 2 3 4
 1/31 Tömés ***** válasza:
67%
Nyelvtanórákat veszel!:)
2011. febr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
csak én nem értem?
2011. febr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Na szóval átszóltál a csajnak, hogy jöjjön át mert le akarsz vele feküdni, de őt és téged ez rosszul érintett, ezért le akarod mondani?


Mert attól mert átjön nem kell lefeküdnetek. Az én barátommal rengetegszer aludtam együtt kapcsolatunk elején és egyszer sem feküdtünk le.

De ha csak azt akarod, hogy ne jöjjön át akkor annyi, hogy a szüleid megtiltották és minél előbb szólj neki.

2011. febr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

dehogy és lány vagyok :D

csak tegnap este is egyedül voltam egy bizonyos időben és mondta h jönne én meg h nemzavar...és ma meg már nagyon nincs kedvem kitakarítani meg minden de még csak ismerkedési fázisban vagyunk

2011. febr. 22. 16:30
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

jesszusom, már ne is haragudj, de

1. tanulj meg értelmesen írni, beszélni

2. takaríts ki

3. ha az tart vissza fiatalon (amikor a legaktívabbnak kellene lenni ) egy hancúrtól/ismerkedéstől/fiúzástól stb, hogy nincs kedved rendet rakni, akkor kezdj el gondolkodni, mert ez csak romlani fog!

2011. febr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
miért nem mondod el őszintén, h ma sz*r kedved van, és egyedül akarsz lenni? már rögtön az ismerkedési fázisban kammerolni....aztán meg jön a csodálkozás, miért is nem működnek a kapcsolatok.
2011. febr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

basszus 15 éves vagyok jó hogy nem d.gni hívok el valakit

mondom h csak beszélgetni max

2011. febr. 22. 16:35
 8/31 anonim ***** válasza:
megmondod, h nincs kedved. ennyi. nem kell állandóan kavarni!
2011. febr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Jó szöveg. "még csak 15 éves vagyok"

"jó hogy nem dugni"

Basszki, akkor hívd meg egy kv-ra valahol, ott takker se kell, és ő sem érti félre. Jaj bocs, kakóra, mert csak 15 vagy...

2011. febr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Tömés ***** válasza:
37%
De leszopnád azért?:D
2011. febr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!