Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őt miért veszik észre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őt miért veszik észre a pasik? Mi olyan jó rajta?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm. 177 cm magas, csinos alkatú csaj. De az arca nem valami extra, átlagos. Egy nagyon visszafogott, önbizalom hiányos lányról van szó, csöndes is.

De mégis ha belép valahova, vagy megyünk az utcán akkor csomóan annyira megbámulják, mindig ránéznek a pasik.

Miért? Nem olyan dögös lány, az öltözködése is unalmas...

Akkor mégis miért veszik őt észre?


2011. febr. 22. 21:12
1 2
 1/13 RaksashaGirl ***** válasza:

Féltékenységi roham? :D Nyugi már.. Az hogy megbámulják, számodra csak jót jelenthet.. Kivéve ha félrelép.. :D

Amúgy nem mondta senki, hogy a plázapicsÄkra buknak a fiúk...

2011. febr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem úúúúgy barátnő :D

Lány vagyok. Barát barátnő :D

2011. febr. 22. 21:24
 3/13 RaksashaGirl ***** válasza:

Jaaa.. xD Ezer bocs.. :D

De attól még érvényes végülis szerintem.. CSak a félrelépést vedd ki.. :D

2011. febr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 RaksashaGirl ***** válasza:
Mi a különbség köztetek? Mert így nem tudok válaszolni.. Róla mindent leírsz, magadról semmit.. Így nincs hasonlítási alap. :)
2011. febr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

"Jaaa.. xD Ezer bocs.. :D

De attól még érvényes végülis szerintem.. CSak a félrelépést vedd ki.. :D"


:D XDD

2011. febr. 22. 21:38
 6/13 A kérdező kommentje:

Én is olyasmi vagyok mint ő.

Alacsonyabb, de olyasmi vékony. A természetünk is hasonló.

De engem nem vesznek észre a pasik. Néha rámnéznek, de semmi extra. Őt meg csomószor leszólítják, habár elhajtja őket :D

2011. febr. 22. 21:42
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem először is....ha gondolod priviben dobj egy linket nekem,hogy hol tudlak megnézni és elmondom a véleményem....amugy meg,lehet nem is olyan szende mint ahogy képzeled :D
2011. febr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert aranyos.
2011. febr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy te semmi különöset nem látsz benne, és az öltözködését is unalmasnak találod. Dehát te is lány vagy, az ég szerelmére!!! A pasik másként működnek, mint mi! Hogy miért figyelnek fel rá jobban, azt nem tudom. Talán jobb a kisugárzása mint a tiéd, nem tudom.
2011. febr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Dobj képeket, akkor bárki azonnal megmondja.

Lehet akár az is hogy r.ibancosabb a mozgása. Akármi lehet, ezért kellenek képek vagy inkább video

2011. febr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!