Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítéljük meg ennyire más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítéljük meg ennyire más mércével az embereket?

Figyelt kérdés

Ma elgondolkodtam azon, hogy az teljesen rendben van, ha egy fiatal srác (mondjuk huszonéves) eljárogat bulizni és időnkén (tehát azért nem napiszinten), ha alkalom adódik csak úgy lefekszik csajokkal. Ha ugyanezt egy nő csinálja, akkor mindennek elmondják, ha férfi, akkor még meg is dícsérik, sőt, hát ugye ez biztos azért van mert olyan jó pasi...

A kérdés egyébként elméleti, csak épp ma beszéltem egy olyan sráccal, aki ha nem is napi/heti szinten, de azért havi 2-3 csajt lefektet, viszont ő sose akarna olyan lánnyal járni, aki már sok sráccal lefeküdt...


2011. febr. 23. 22:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

Akkor okuljatok tudatlanok:

- férfi kefélhet amennyit akar...mert annyit fog amennyit TUD!

- nő is kefélhet kedvére, ez esetben a r.ibanc jelzővel illetik, ami POZITÍV jelentéssel bír!!! Szeressük őket, na!

- amelyik pénzért kefél az k.urva, ami a lehető legundorítóbb dolog a szemünkben.


Ergó r.ibancok, szeretjük az egész fajtátokat! Több kellene belőletek!

2011. febr. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"Csak azt tudom mondani amit utoljára válaszoltam erre. Egy csaj megkaphat akárkit, de ha egy pasi megkaphat bármilyen csajt ahhoz már tehetség kell. De ettől még nem jobbak semmivel."


Hol kell hozzá tehetség a mai világban? Elmész egy szórakozóhelyre, és egy koktéllal megvehetsz egy numerát. Nem tudom hol élsz.

A kérdésre válaszolva: az evolúciót csak belemagyarázzák a pasik. Aki kicsit is jártas a biológiában, nem fog ilyen butaságokat mondani. Ugyebár nem véletlen, hogy az állatvilágban is meg kell küzdeni a nőstényért, mert az választ. Minél dominánsabb a hím, annál jobb apajelölt. Nagyobb az esélye, hogy egészséges, erős utódokat hozzanak világra. Néhány fajra ugyan jellemző, hogy a hímnek több nősténye van(oroszlánok, elefántfókák..), de arányokban véve igen csekély. Ráadásul ellenpéldákat is fel lehet hozni.(termeszek, méhek..) Sőt, az ízeltlábúak világában nem egy, nem két fajra jellemző, hogy a nőstény párosodás után fölfalja a hímet.

2011. febr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nezd meg ezt a rovid filmreszletet, ami arrol szol, hogy hogyan kuzd meg az altalad felvetett "problemaval" egy atlagos amerikai par...erdekes, hogy hogyan reagal a ferfi es hogyan a no...szerintem vicces es otletes:


http://www.youtube.com/watch?v=VjPn8FPoSLE

2011. febr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

XD ez nagyonnagy

"Ha ezután megcsókollak 36 srác ízét érzem majd" :DDD

2011. febr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy gondolhatjátok a kulcs-zár hasonlatot komolyan...
2011. febr. 24. 19:31
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Pedig eléggé érthető sztem...
2011. febr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
31%

én olyan csaj vok, akit tipikusan minden pasi azzal keres meg, h "á dejó tested van, nincs kedved 1 menethez?"

én szeretnék komoly kapcsolatot, holtodiglant-holtomiglant akár, de hát ha arra v.miért senkinek se kellek, tudomásul kell vennem, mást nemigen tudok csinálni :S

egyébként, akikkel lefekszem, aranyosak velem, és mindig azt is nézik nekem jó-e...és ha v.mi gondom van, pl. piszkál 1 másik csaj, ilyenek, akk bevédenek.

szal igazából azok a csajok nézik le nagyon azokat, akiknek csak az 1éjszakások jutnak, amelyikek olyan szerencsések, h 1 pasi kiköt mellettük x-évig minden szeszélyük, hisztijük, h*lyeségük ellenére.

ők könnyen dobálóznak a szavakkal, bántanak meg másokat.

és aki csak arra kell, mit szóljon? én is akarok szexelni, de ha nincs komoly kapcsolatom, és nemis lesz, legyek apáca, neh elqurvuljak?

a pasik szeretik a hozzám hasonló lányokat, kölcsönösen örömet okozunk egymásnak a szimpla haverság mellett(idegennel nincsenek kalandjaim, mindig csak haverok keresnek meg.)

egyébként vannak különbségek csaj és csaj közt...én pl. sose mászok rá senkire buliban, ők jönnek oda hozzám.

sztem sem a pasi, sem a lány nem elítélendőbb, aki benne van kalandokba...mindenhez 2 ember kell...és nem lennének r*bik, ha nem lenne rá igény!

2011. márc. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
48%

Egyszerű!:


Irigység! Ja és emberi butaság is!


Ha egy jó nő könnyen odaadja magát de én nem kaptam meg akkor irigykedek. Kit szidjak? A srácot? Ő lesz@rja. Akkor szidjuk a csajt! Az meg majd összehúzza magát. Különben is vigyázzon ő magára, a fiúk úgyis undorító disznók, azokat nem érdemes piszkálni, ők ilyenek, sérthetetlenek. Nade a csaj az egy roh..... büdös k.... stb! Vágod?!

Ez a primitív emberek működési elve (Nem az enyém!). Ez a felfogás pedig öröklődik. A nő sok helyen tárgy, érték, de sz@rba sem veszik. Használtság alapján mérik az értékét jelen napon is országunkban! Szánalmas!


IRIGYSÉG szánalmas BUTASÁG, ami TRADÍCIÓvá vált, ez a nagy titok!


Sok álszent undorító ember megbélyegez, csakmert maguknak akarják az összes szép csajt. Ez akkor a legszomorúbb, amikor beállítják maguk közé a lányokat is, akiknek bemesélik a véleményüket.

Az ilyen emberek a szememben nem érnek sokat, mert primitívek, legyen akár tíz diplomájuk!

2011. márc. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
48%

02-23 23:13


S íme így terjed a sötétség!!!! :S

2011. márc. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!