Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány annak a jelét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány annak a jelét adja hogy tetszem neki, de közben van barátja, akkor az mit jelent?

Figyelt kérdés

Jelek alatt ilyeneket értek: szemkontaktus tartása, sokat mosolyog rám, nevetés közben megérintett, elmentünk kettesben sétálni(amit ő kezdeményezett!) stb.


Elhívtam volna randizni, de mivel van barátja, ezért "visszavonultam". Hibát követtem el, vagy csak barátkozni akart?


2011. febr. 24. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt jelenti,hogy tetszel neki.Szerintem is randizz vele.
2011. febr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Azt hogy a csaj egy ribi! Ha bevállalod, vállalod azt a kockázatot is, hogy téged is elhagyhat egy másik srácért!
2011. febr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
utsónak nagyon igaza van.
2011. febr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Hát azért nem kell mindenkit elsőből leribancozni...

Kedves Kérdező!

Az, hogy a lány így viselkedik veled, annak több oka, lehet. Pl. az, hogy baráti társasági vágyik, jól jönne egy fiú barát(haver) neki, ezért kezdeményez. Hogy emelett neked megtetszik a lány az mellékes.

Egy másik ok pl. az lehet, hogy nem működnek jól a barátjával a dolgok, nem szereti már, de fél (valamiért) kilépni a kapcsolatból,fél,hogy nem kap mást, hasonlók. Én is volam ilyen helyzetbe, és ha akkor került volna egy olyan srác, aki kezdeményezett volna, otthagytam volna a barátom abban a pillanatban. Lehet, hogy vele is ez a helyzet, és ettől még NEM LESZ RIBI!

Hívd el randizni, vagy legalább egy moziba, vagy kezdeményezz te sétát, kérdezd finoman a kapcsolatáról, ha nem akar mondjuk beszélni róla, de látod rajta, hogy nem érinti jól, akkor az lehet, amit mondtam...

Próbáld meg, nincs vesztenivalód! Írd meg, hogy mi lett, kíváncsi vagyok:)

N/18

2011. febr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsónak nincs igaza. Ez nem haveri közeledés, márpedig akkor eléggé gerinctelen megoldás. Beszélje meg, ha nem megy zárja le a jelenlegi kapcsolatát, azután szabadon ismerkedhet. Lehet hogy őskori megoldás így 2011 körül de akkor is ez lenne a helyes út.

33_F

2011. febr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Csak ennyire legyen gerinctelen egy nő az életben. :P
2011. febr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Úgy látom eléggé megosztottak a vélemények, ami azt jelenti hogy nem hiába voltam össszezavarodva a helyzettől és írtam ki kérdést belőle, nem nagyon létezik egyértelmű megoldás...


Én úgy érzem hogy helyes döntést hoztam, hogyha közli velem hogy van barátja, akkor nekem azt sugallja hogy csak barátkozni akar, ha többet akar nem értem miért említené ezt meg.


A kérdést azért írtam ki, mert összezavart hogy emellett ilyen jeleket küldött, de lehet csak én voltam rájuk túl érzékeny.


Köszönöm mindenkinek aki válaszolt!

2011. febr. 24. 20:32
 8/8 anonim válasza:
Egyik lány munka társam is állandóan szemezik velem simogat meg néha kötekedik velem :)
2021. jún. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!