Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan rázzam le őket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rázzam le őket?

Figyelt kérdés

Mindig kifogok minden szerencsétlent, egy srác már két éve egyfolytában rámszáll, és amióta nem találkoztam vele, azóta facebookon írogat, h randizni szeretne, meg szivecskék meg h hú de jó meg àá... Már egyszer próbáltam neki finoman emliteni,h szálljon le rólam, régebben amikor naponta kellet hogy láttuk egymást folyamatosan kerültem, de azóta se száll le rólam! Az még hagyján, hogy egyáltalán nem néz ki jól, de még nem is jófej, ráadásul...

A másik, meg hogy az osztályból jön mindig oda egy srác, tök aranyos, meg minden de tényleg idegesítő...

hogyan rázzam le őket, hogy ne legyen bunkó? ÉS miért mindig a szerencsétlenebbeket fogom ki? Jajj ne érsetek félre, nem egy ilyen kis csücsórítős pózer kis r.banc vagyok. Egyszerűen csak elegem van belöluk, és tudtukra akarom hozni, hogy hagyjanak békén, mert max haveri alapon van esélyük.


2011. febr. 24. 12:49
 1/5 Stojkovic ***** válasza:
Ha a szép szó nem használ, akkor miért akarsz kíméletes lenni? Ha már megmondtad, hogy mi a helyzet és továbbra is nyomulnak, akkor az már bunkóság. Egy bunkó pedig csak a bunkóságból ért.
2011. febr. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azért akarok az osztálytárssal kiméletes lenni, mert már igy is nagyon szerençsétlen, olyan szempontból is, hogy az anyja minden pasival összefekszik, a srác meg alig látja az eredti apját... Szóval igy is elég rossz neki, én meg nem akarok ezen rontani.

de igazad van, a másiknak megmondom már keményen.:)

2011. febr. 24. 13:47
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja, és visszatérve az osztálytársra, igy is csomó mindenki szivatja, mert dadog, és szerencsétlen, az ofő sincs oda érte, ami elég meghatározó tud lenni.

egyszer meg kb. 3 oran keresztul vart a suli elott, mert ugy volt h jon erte az apja, de aztan lesesz.rta....

2011. febr. 24. 13:50
 4/5 Stojkovic ***** válasza:
Eldöntheted, hogy az osztálytársad idegesítő-e annyira, hogy ne állj vele szóba. Ha nem vészes, akkor beszélgess néha vele, viszont azt tisztázd le, hogy csak haverkodsz. Ez viszont veszélyes, mert az említett típus elég könnyen kötődni kezd valakihez ha az kedves vele.
2011. febr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Majd igyekszem.:) egyébként köszi a tanácsokat :)
2011. febr. 24. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!