Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért a pedofilok tehetnek róla?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért a pedofilok tehetnek róla?

Figyelt kérdés

A legtöbb nő ismerősöm saját elmondása szerint is, már 12 éves kora óta teljesen tisztában van vele, hogy milyen hatást gyakorol a férfiak farkára, és ahol csak tudja szándékosan gerjeszti a kanokat, az öltözködésével. Volt például olyan osztálytársnőm is, aki már 7. osztályos korában direkt azzal hergelte a tanárt, hogy feszülős biciklis nadrágban pucsítgatva kötögette a cipőfűzőjét meg riszálta.

Akkor mért azzal van baj, akiből előugrik ilyenkor a pedofil, mert a férfiak 99%-ból előugrik. Aki azt mondja belőle nem az hazudik vagy csak sima impotens.


2011. febr. 25. 12:38
1 2
 11/20 Valaki0702 ***** válasza:
50%
Sztem te kicsit zakant vagy mert nem hiszem hogy egy becsületes fiú/férfi ebből egyből pedofilá válna a legnagyobb pofájuak talán sőt biztos de én ebből nem lenék ki éhezett ember
2011. febr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Valaki0702 ***** válasza:
17%
Nem a férfi nemet kell szidni csak a 11% pedofil max és hát ha lány vagy akkor ezért nincs pasid ha meg fiú akkor te vagy a pedo
2011. febr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
100%

heh!

Én is pont ebbe a témába csöppentem bele az elmúlt két nap.

Csak nálunk 12 éves kislány kontra 20 éves pasi!tudod a rendőr nem a 12 éves kislányt állítja elő hanem a 20 éves férfit, mivel tudnia kéne hogy bűncselekményt követ el akkor is ha csak simogatja!

2011. febr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Most nem azért de közölném minden értelmes válaszolóval h egy aberrált erőszakos állatot nem szokta az érdekelni h h vagy felöltözve.A vágyai kielégítése szokta legtöbb esetben érdekelni.Általában csak az esetek egy bizonyos nagyon minimális %-ában segíti ez elő leginkább a dolgokat.Sokkal inkább azért történik ilyen eset mert az illető lány nem volt elég óvatos.Csak nem lehet minden esetbe elég óvatosnak lenni!Ha vkit éjszaka az utcán letámadnak este és fiatal lány azért támadják le mert egyedül van és védtelen.Az h h öltözködik vki az csak max hab a tortán figyelemfelkeltőbb.Egy normális pasi akinek nincsen eféle aberrációja az tud magán uralkodni.Akinek meg van az meg a prédát nézi.De semmi esetre sem az áldozat a hibás.Mert ha vki úgy is viselkedik az sem jogosít az fel senkit erőszakra.Pláne egy gyerek v egy tini esetében.Sokszor azért viselkednek úgy mert ez a divat v magát szeretné elfogadni!Az a helyzet h ezért a média a hibás meg a szülő aki ezt hagyja már ha tehet mit a szülő nem a gyerek túl engedetlen.A nemi erőszaknak jelentős esetében meg általában nem az "áldozat szokta kiprovokálni a fejleményeket".Sosem lehet elég óvatosnak lenni és aki ilyet tesz egyszer az képes megtenni többször is és nem azért mert vki kihívóan öltözik öltözhet egyszerűen is ha tetszik neki sőt még az sem kell h tetszen ha ki akarja élni a vágyait!Mert egy beteg aberrált F@sz.Az egészséges férfi nem művel ilyet mert az urakodni képes a farkán és a vágyain mert ez különbözteti meg az embert az állatvilágtól!A másik h én már kerültem 3-szor ilyen helyzetbe h majdnem erőszak lett a vége és nem vagyok cicababa higyjétek el meg nem buli után jöttem haza éjjel nem is leittam magam és nem szoktam senkivel sem kacérkodni.Ha hiszitek ha nem mind 3 fényes nappal történt.Az egyik vártam a buszra a buszmegben és egy csöves szállt rám mág szerencse h volt egy bácsi aki bevédett.2:A buszon amikor leült elém egy részeg férfi akkora tömegnyomor volt h fel sem lehetett állni az meg először csak nyomta a szöveget utána meghökkentem mikor hirtelen a combom kezdte el markolászni és még elengedni sem akart csak erős voltam végül átverekedtem magam a tömegen is megálltam máshol utána leszállt.3:A Tessco-ban a vécébe követett egy fickó a nőibe bementem a fülkébe ő bement a mellettem lévőbe majd várt és elment ja elötte beszólt le sem írom mit meg először ki akartam menni és elém állt.Ja és ezt úgy h apa kint várt a parkolóba a kocsiban még csak nem is egyedül voltam.Nem tudom biztos én voltam túl kihívó és mutattam túl sokat magamból derék alá érő szövetkabátban farmerben csizmában sálban és sapkában ja és festett szőke sem vagyok milyn meglepő! Mert h mind3 eset idén télen történt!Soha nem védenék meg egy pedofilt és olyat sem aki már megerőszakolt vkit az ilyeneknek börtönben,pszihiátrián vagy háziőrizetben kéne lenniük egész életükben és kevesebb lenne az áldozat mert ezek beteg emberek!
2011. febr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
a pedofilia egy betegseg a homosexualitassal egyetemben, amit gyogyitani kene!
2011. febr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még annyit fűznék hozzá h az elmélet nem egyenlő a gyakorattal!Ha elcsábul a férfi egy magát mutogató tiniribin az egy természetes folyamat korántsem egyenlő azzal ha ezért vki képes megerőszakolni!
2011. febr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz kedves utcsó előtti de addig amíg meg nem gyógyul zárva tartani és utána is folyamatosan megfigyelés alatt tartani!Mert betegség vagy nem az nem jogosít fel senkit arra h egy életre tönkretegyen másokat!Nem értem miért kell ilyen alapvető dolgokat magyarázni!Az emberi életet védeni kell nem pedig a miérteket keresni és az áldozatra kenni a bűncselekményt!
2011. febr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
65%

Igazad van. 100%-ban. Ha valaki kecsegtet valamit, azt adja oda. Vagy ha nem adja, ne kecsegtesse.

Mint Pavlov. És ott is a tudós volt a hibás, nem a kutya.

Általában a nőknek, hogy felgerjesztenek egy férfit, az győzelem az önbecsülésüknek.

14 éves vagyok a volt barátom pedig 20.

Egyfolytában próbáltam kihozni a tartózkodásából, mindig ahogy te nevezed "ingereltem". Mert mindig, ha valaki beadja a derekát olyan érzés kap el, h ez az! Kíván! Alig bírja megállni... Kívánós vagyok! Szexi vagyok!

És ez egy fantasztikus érzés.

De tisztában voltam a következményével (persze azért nem szexig menőlég). Viszont soha, de soha nem adta be a derekát...

Így van átlag emberekkel is. És nagyon bravúros ha valaki meg tudja állni.

Viszont én úgy gondolom, olyan nőket aki direkt játszadoznak a férfiakkal nem árt megmutatni, h a másik is eltud vele játszadozni, csak éppen nagyobban.

De mindennek van határa.

Más ha valakit megba'sznak és más az ha brutálisan meger'őszakolnak (aztán meg megölik vagy hagyják őket meghalni a sérüléseikbe...)

2011. febr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Egy 18-as ribinek kinéző 13 éves csaj látványától elárulom, nem a pedofil hajlam fog előugrani a férfiakból. Légy mán tisztába a fogalmakkal. [link]
2011. márc. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
szerintem igazad van és amilyen adottságai vannak a mai 12 éves korosztálynak még jó hogy beindulnak a férfiak..ezek a köcsögök is beindulnak akik ide posztolnak csak elég jól titkolják ;) (nem vagyok pedofil csak tini)
2012. dec. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!