Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Prostituáltnál voltam, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostituáltnál voltam, a franciát óvszer nélkül kértem, ha elkaptam valami betegség mennyi idő múlva jelentkezik, és mik a jelei? értelmes választ légyszíves.

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 19:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
aids évek múlva jelentkezik ...
2011. febr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
akkor évekig ugy kell élnem hogy nem tudom hogy aids-es vagyok-e??
2011. febr. 25. 20:20
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Van orvos aki megmondja, hogy van valami baj bakker-.-'
2011. febr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
jó de én nem akorok azzal a tudattal élni hogy meg fogok hamarosan halni, akkor inkább öngyilkos leszek, de azért szerintem nem kaptam el mert nem hinném hogy ilyen könnyen elehet kapni meg a csaj se hinném hogy aids-es volt mert van barátja meg minden, nem egy útszéli volt.
2011. febr. 25. 20:24
 15/22 anonim ***** válasza:
30%
Csókolózni csókolózhatsz vele, úgy nem kapsz el semmit, viszont orális szextől igen. Menj el urulógiára, beszélj egy orvossal őszintén ezekről, vizsgáltasd ki magad mihamarabb, és ne legyél olyan amatőr legközelebb, hogy hagyod, hogy óvszer nélkül szopjon a nő téged, te pedig ne nyalj neki semmi képpen.
2011. febr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
és mi van akkor ha nem megyek el , mert ugy tudom hogy az aids első szakasza az hogy 2 -3 hét alatt jelentkezik influenzás betegséghez hasonló tűnet, tehát ha az nem jön elő akkor tuti nem kaptam el, vagy mindenképp csináltassak tesztet.
2011. febr. 25. 20:42
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

A HIV teszttel 3-4 hét elteltével kimutatható a vírus, és a "korai" tünetek, amik valóban influenzaszerűek, csak az esetek 30%-ában jelentkeznek, így ezekre nem lehet semmit sem alapozni.

Amúgy a HIV extrém ritkán terjed kizárólagosan orális szex-szel (szinte 0% az esélye), szóval emiatt nem kell aggódnod. De van jó pár más nemi betegség, amik viszont vígan terjednek prostik nyálával, szóval egy STD kivizsgálás mindenképp javasolt.

2011. febr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
std teszt az mi? és hol lehet csináltatni??
2011. febr. 25. 20:54
 19/22 anonim ***** válasza:
STD= nemi úton terjedő betegségek (Sexually Transmitted Diseases). Általában a nemi gondozókban/bőrgyógyászaton szokták csinálni. Ha nem tudod, hogy felétek merre van ilyen intézmény, akkor kérdezd meg a háziorvosodat.
2011. febr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
bruhhhaaa az adst akár 8évig is hordozhatod tünetek nélkül.de lehetsz csak hordozó is,nem fertőzött,viszont te fertőzöl másokat.hát már ne haragudj de ebbej az erkölcstelen világban m az oka h még prostihoz fordultál és fizettél érte?:D vagy béna vagy vagy rusnya,ha az utóbbi akkor bocs erről valóban nem tehetsz.de mamár elmész bulizni,kiszúrsz egy ribit meghívod 1kólára s már dobja szét a lábát.sajna tesó ilyen világban élünk (TISZT KIV!!!)Feleséget viszont nagyon nehezen lehet találni...
2011. febr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!