Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanátok a barátnötöknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok a barátnötöknek hogy mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Ha a legjobb barátnötök eg yközös ismerösbe szerelmes,de ti tudjátok h a srác nem ö iránta hanem irántatok(irántad) vonzodik. és ezt csak eleinte láttuk de márt sejtitek...de bnötök még mindig megakarja figyelni h felé h reagál....most olyan bajban is vagyok h tnap 2ben voltam a sráccal beszélgettünk és mondta h engem akar utoljára haza kisérni nem bnömet és barátnöm meg forditva akarja...Mondjam neki h a sráccal mi a helyzet...hogy nem öt akarja....
2009. okt. 11. 16:39
 1/10 A kérdező kommentje:
haza kisérés annyi h elöször engem bnöm és a srác kisérnek és utána meg kettesben mennek haza a srác meg forditva akarja...de nem merem neki elmondani:S
2009. okt. 11. 16:47
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen. Neki is kellemetlen, ha sokáig nem veszi észre, hogy nem ő kell a srácnak, és ha még elsőre meg is haragszik, ha kicsit is értelmes, be fogja látni idővel, hogy jobban járt, hogy szóltál neki. Bár ha összejössz ezzel a fiúval (ha tetszik és kölcsönösen szimpatikusok vagytok egymásnak, vágj bele), számíthatsz egy kis féltékeny irigységre a barátnődtől. De ha ez bekövetkezik, akkor nem is igazi barát.
2009. okt. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem közös az érzelem a srác iránt... mi ezt csak levettük vagyis én.... csak egyoldalu az érzés
2009. okt. 11. 16:50
 4/10 A kérdező kommentje:
jah és kösszike a választ:D
2009. okt. 11. 16:50
 5/10 anonim ***** válasza:

sztem a srác káne döntsön már köztetek,mert most még elég határpzatlan.

Ő kéne megmondja bnődnek h nem jön be neki.ha te tennéd ezt,akkor valószínűleg bnőd megsértődne és nagyképűnek nevezne.

De amúgy sem te vagy a hibás ha egy srácnak te tetszel és nem a bnőd.

(ez csak vélemény)

2009. okt. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kösszike...tudom h nem én vagyok a hibás.
2009. okt. 11. 16:56
 7/10 A kérdező kommentje:
UI:Ti kevl beszélnétek hamarabb..bnötöknek elmondanátok h mizu,vagy a srácnak megmagyaráznátok h ne nektek mondja hnem bnötöknek?
2009. okt. 11. 16:58
 8/10 anonim ***** válasza:
A srácnak mondd meg szerintem, hogy a barátnőd jobban örülne, ha őt kísérgetné, mint amennyire te örülsz, hogy téged. Ha jó neki a szamár is, akkor majd kísérgeti őt, vagy ha nem, akkor egyikőtöket sem.
2009. okt. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg a fiú mindkettőjük eszét húzza :D egyszer az eggyiknek mondja h vele lenne, másszor a másiknak :)
2009. okt. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem védem most a srácot,de bnömnek semmit olyat nem mond mert bnöm elmondja:Dde megeshett:D:D
2009. okt. 11. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!