Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek bejönnek a nőies nők? Nálatok mit is fed pontosan az, hogy egy lány nőies? (Külső, belső) Írjatok kort is.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A gond az hogy nekem nem jönnek be a túlzottan nőies nők.
2011. ápr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

A nőiest én úgy fogalmaznám meg, hogy valaki aki megbékélt azzal, hogy nőnek született. Felvállalja a nő szerepét annak minden szépségével és terhével együtt, nem érzi büntetésnek a sors részéről.


Külsőre csinos, elegáns, de szolid, visszafogott.


26/F

2011. ápr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Törékeny, de kecses, magabiztos, tisztában van a nőiességével, a legalapvetőbb mimikáktól és attitűdöktől kezdve. Sugározzon bájt és fennköltséget.
2011. ápr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

bejönnek! számomra akkor nőies és egyben vonzó egy lány alakja ha nem túl vékony szép lába van, kerek formás popsi, széles csípő és keskeny derék, a cici lehet kicsi is, de a legjobb ha közepes. ami még baromira fontos! hosszú ápolt haj. egy rövid hajú lány számomra taszító tud lenni.

persze a viselkedés is fontos! nem csak attól lesz valaki nőies, hogy úgy néz ki, tudni kell úgy viselkedni. kultúráltan, visszafogottan egyben mégis csábosan.

2011. ápr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Nekem csak azok jönnek be.

Hosszú ápolt haj, szép bőr, baba arc, nőies kicsit kihívó ruhák, magassarkú cipő.

Nőies alak, inkább kicsit telt, de a vékonyak között is vannak nőiesek. A lényeg, hogy a deraka a csípőjéhez képest vékony legyen. A legjobb a homokóra alkat.


vékonyabbak közül kb : [link]


teltebbek: [link]


[link]

2011. ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Minden férfi szereti a nőies nőket (én is :) ).

A nőiességet elég nehéz körülírni szerintem. Az igazi nőiességbe ugyanis nem csak a külső tartozik bele (de az is része! nálam pl. hosszú haj, homokóra alak, ápoltság) hanem a belső is: intelligens, kedves, büszke (de nem beképzelt!), képes elfogadni és szeretni önmagát és másokat, illetve tudja mit akar és hol a helye a világban.

Ha egy lánynál ezek együtt vannak, akkor az már a mozdulatain, testtartásán, mimikáján látszik és ezek együttesen adják azt a hamisítatlan nőies (nem a plázap!csás!) kisugárzást amire szerintem minden férfitársam felfigyel.

2011. ápr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha egy lánynál ezek együtt vannak akkor már nem is lány, hanem nő. :D
2011. ápr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Térdig érő szoknya, törékeny test, apró kezek/lábak....tudom hogy hülyeség meg értelmetlen, de nekem bk ezt jelenti


22/f

2011. ápr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35%
Aki nem sovány és izmos, az a nőies. Jó, ha egy picit kidomborodik a pocija, mikor hanyatt fekszik.
2011. ápr. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem külsőre legyen kicsit husi, mert nekem a vékony vagy túl sportos lányok egy cseppnyi nőiességet sem sugároznak. Aki húsosabb, annak nagyobb eséllyel vannak meg a nőies arányai: nagyobb mell, vékony derék, széles csípő, míg egy vékony vagy egy izmos, sportos lány inkább deszka, egyhangú, nekem nem jön be. Ha lehet legyen minimum vállig érő haja, de egyedül a nagyon vékony, tüsi haj nem tetszik lányokon. Még akkor sem, ha jól áll neki. Más elvárásom nincs külsőre, ne legyen igénytelen és persze egy jó alakhoz jó ruhákat hordjon, ami nem feltűnő, de nem is slampos.

Belsőre legyen jól nevelt, legyen kisugárzása, viselkedjen természetesen, ne mindig az etikett szerint, de azért bizonyos határokon belül.

2011. ápr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!