Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok? Nagyon furcsa még ez nekem

Figyelt kérdés

Sziasztok,én egy 18 éves érzékeny fiu vagyok

és Lett egy barátnöm, osztálytársam,

ö nekem az elsö és nem bírok enni, egésznap rá gondolok,

nagyon rossz,szombat és vasárnap nem találkozunk :S

de arra gondoltam ha ez igy megy tovább szakitok vele,

én ezt nem bírom tovább,......anyira fáj nélküle.

Én nehezen bírom a változásokat


2011. febr. 27. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:

szerelmes vagy, de az elég gáz ha 2 napot sem bírsz ki nélküle.

nem elég ha azon a két napon telón vagy msnen beszéltek?

hülyeség lenne amiatt szakítani vele, mert 2 napot nem veled tölt.

2011. febr. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Norb66 ***** válasza:
pff. ha szakítasz vele 2 nap után mert nem bírod ki, akkor az azt jelenti hogy nem ér meg neked az a lány ennyi fájdalmat se. És mellesleg így meg se érdemled. Tudom milyen érzés, de ki kell bírnod, mert a hétvége után 5 hétköznap jön, amikor is vele lehetsz. Ez pedig 5 nap.
2011. febr. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
MSN/Webcam, és tök olyan mintha ott lenne(nem arról beszélek, hogy társkeresőn kell így felszedni valakit,hanem az ő kérdésének a "Problémájára" jó.
2011. febr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!