Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A duci de magas lányoknak...

A duci de magas lányoknak milyen ruhák állnak jól?

Figyelt kérdés
Úgyértem, hogy sötét vagy világos. Bő vagy szoros. Szoknyából milyen áll jobbana rövid vagy a hosszú? Nadrágból milyen a jobb szűk szárú, bővülő szárú, bő szárú? Nagyon szeretem a fekete és piros színeket!
2008. nov. 29. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

szerintem a szín az mindegy, csak harmonizáljon

Sztem a bővebb ruhák jók... nem kell minden fölös dekát kihangsúlyozni, Neked esne a legszarabbul, ha szóvátennék :)

Szerintem a szoknya elhanyagolandó, ha mégis... akkor hosszabb

Nadrágból szerintem a bővebb szárú, de nem a trapézos

2008. nov. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Hát azért a nagyon bő ruhák se állnak jól a duciknak, mert az ugyanúgy kihangsúlyozza a túlsúlyt, mint a túl szűk.

Függőleges vagy átlós csíkos, egyszínű ruhák, apró mintásat semmiképp nem ajánlanék.

Érezd benne jól magad, az az igazság, hogy nehéz így neten keresztül, mert nagyon függ életkortól, haj és szemszíntől, arcformától, alkattól (nem mindegy, mennyire vagy duci, meg mennyire vagy magas), farmer pl. szinte mindenkin jól áll.

2008. nov. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyenes szaru nadrag nagyon jo! A bo ruhakat hanyagold mert azok meginkabb kihangsulyozzak. De ha leirnad hogy mekkora magas vagy es hany kilos akkor talan tobbet segithetnek mivel lenne nemi fogalmam hogy megis hogy nezel ki.
2008. nov. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
A hajadhoz menjen!Világos színt ne vegyél fel, mert abban látszik hogy kicsit duci az ember!Sötétebb vagy kicsit feltűnőbb színeket hordj!Mivel magas vagy így a hosszított pólók is jól állnak mert kiemeli a magasságod és így eltereli a figyelmet a felesleges kilókról!A barna különösen jól áll ha nincsen mintája és középárnyalatú, se világos, se sötét!
2008. nov. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
szerintem e fekete bő ruha ami nem kövérít
2008. nov. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12%

hát a bő hosszú szárú nadrág világos ruhát ne hordj!!


csak is bő ruha hát ha szereted a pirosat feketét inkább FEKETÉT

2008. nov. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%

Sztem ezt csak úgy lehet megmondani ha konkrétan látjuk az illetőt. Pár tanács: a nadrág ne vágjon be semmiképp, hanem szépen simuljon. Ez am általános szabály semmi se vágjon be szépen simuljon. Aztán ehhez azt is keélé tudni h mik az előnyös és előnytelen részeid. Pl hangsúlyozd a szép lábat de rejtsd ela hájacskáka a derékon, vagy szép tereld a figyelmet a szép dekoltázsra egy kivágott felsővel. A fekete nagyon jó mert karcsúsít, és pl egy csupa fejet cuccban egy piros kiegészítő oda tereli a tekinetet ahova akarod.

De ne sértődj meg, egy kis fogyás állna legjobban. Persze ha elégedett avyg magaddal akkor nem kell, de ha gondolod vágj bele mert enm oylan nehéz mint hinnéd.;) nekem sikerült:D

2008. nov. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!