Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 162 centi magas és 62...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 162 centi magas és 62 kilós lány kövérnek számít? Vagy duci?

Figyelt kérdés
Leginkább hasonló adottságokkal rendelkező lányok véleménye érdekelne, hogy milyennek látják magukat :) és ezt a testalkatot.
2011. febr. 27. 20:57
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Én a van rajta mit fogni csajokat szeretem, nőiesen telt, de nem duci csajokat szeretem.
2011. febr. 27. 21:37
 12/26 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Én pontosan ilyen lány vagyok, 162 cm és 61-62 kiló. NEM VAGYOK KÖVÉR, SEM DUCI! Mondjuk nem mindegy, hogyan oszlik el a súly. Nekem homokóra alakom van, tehát cicis vagyok, vékony derékkal, picit szélesebb csípővel, és kerek fenékkel. A párom imád, és még senki nem tett megjegyzést a súlyomra, alakomra. A 162 cm és 62 kiló messze van még a kövértől, nyugi. Annyi biztos, hogy nem egy csontkollekcióval lesz dolgod, hanem gömbölyűbb idomokkal, de nem egy hájtömeggel!
2011. febr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

21:47

Tökéletes válasz!:D

Esetleg egy képet tudnál küldeni magadról, hogy összehasonlítsam a barátnőmével?

Én nem szeretem ha kilátszanak a csontjai egy lánynak, tehát szeretem a kerekebb idomokat:)

Olyan ruhában van, hogy nem igazán látszik az alakja, bár szerintem inkább izom az a 62 kiló.

2011. febr. 27. 21:50
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

A 21:47-es vagyok. Sajnos képet nem tudok magamról felrakni, mert nincs mivel. :)

De olyasmi az alakom, mint ami a képen látható, csak picit nagyobb cicikkel és tényleg csak egy icipicit kerekebb csípővel rendelkezem, de alkatilag nem sok különbség van köztem és a kép szereplője között.


[link]

2011. febr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó szerintem:D
2011. febr. 28. 03:06
 16/26 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem pont jó! Sem azt nem mondanám, hogy kövér, de még azt sem, hogy duci!
2011. febr. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
61%
A duci szót magukra szokták használni a lányok, mert jobban hangzik, mint a kövér. Szerintem a kettő között nincs különbség és a számok alapján azt mondom, hogy kövér. Viszont találkoztam már hasonló arányú lánnyal, akinek jól állt ez a kerekség. (Nekem a vékony lányok tetszenek.)
2011. febr. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 mus musculus ***** válasza:
100%
Na, kövér volt?:D
2011. okt. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
31%
Az egyik az, hogy van amikor valaki sokkal vékonyabbnak látszik a súly/magasságához képest, valaki meg pont fordítva, de úgy egyébként teljesen jól vagy így szerintem, nem értem mitől félsz, sőt szerintem egy lányon néhány kiló plusz, kifejezetten jól áll! Majd akkor tegyél föl ilyen kérdést ha 120 kiló leszel!
2011. okt. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
nem:D abszolút nem volt kövér, nagyon jó kemény segge volt, inkább átlagos -sportos alkata volt:)
2011. okt. 29. 19:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!