Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok tényleg annyira szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok tényleg annyira szeretitek a kék szemeket? A kék szemű srácoknál ez plusz pont? Kinek mi az esete?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 19:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
nekem a fekete haj+zöld szem a nyerő... attól behalok :D
2009. febr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Én sem szeretem, zöld illetve barna inkább. De nem ezen múlik. Vagy valakinél igen?:)
2009. febr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
nekem mind1, h barna, zöld vagy kék... de a jelenlegi barátomnak kék a szeme és nagyon tetszik :) de amúgy tényleg mind1, ha helyes a srác
2009. febr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Az előző barátom, azt mondta, hogy a kék szemű pasik hazudnak, mellesleg neki is kék szeme volt. én spec imádom a kék szemű pasikat, annyira jó elmerülni a kék tengerben és nézni, de komolya kapcsolatot csak meleg barna szemű pasival tudok csak elképzelni.. tapasztalat alapján:D
2009. febr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
31%
Figy én fiú vagyok de szerintem hülyeséget kérdeztél ... gondolj bele akkor akinek barna szeme van bújjon el?? amúgy meg ez tipikusan mi az esete mert annál tuti + pont de ha valakinek barna mondjuk annál nem... sztem a szemszín ami a legkevésbé határoz
2009. febr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
csak mondják a csajok hogy a pasik szemét is megnézik ezért kérdeztem.. am meg csak arra voltam kiváncsi hogy ez plusz ha vkinek kék a szeme?!...
2009. febr. 16. 19:22
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem plusz pont se a barna,se a kék, se a zöld szem. Szerintem rég rossz, ha valaki ez alapján választ párt. Ez a kék szemű szőke herceges baromság meg hát.. na mindegy.
2009. febr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ez alapján választok párt, de sose volt olyan fiú, aki tetszett és nem barna szeme volt :S Szóval barnák előnyben.

Barna haj- barna szem... Nyekk (:

2009. febr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Én kifejezetten irtózom a kék szemtől, kiráz tőle a hideg. Lehetőleg legyen zöld vagy fekete/sötétbarna, de tulajdonképpen oly mindegy. Nem ez a mérvadó, még csak nem is számít abban, összejövök-e az illetővel, de azért megnézem :).
2009. febr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Én már voltam szerelmes kék szemű fiúba, és kifejezetten a szeme tetszett rajta a legjobban.

Viszont voltam ugyanígy barna szemekkel.

Szerintem a kék sokkal szebb mint a barna, a barna viszont megnyugtató, és az is plusz pont. Mindkettő tud szép lenni. Hogy ha így arra gondolok hogy megpróbálom elképzelni a világ legszebb szemét akkor az biztos hogy kék lesz viszont egy meleg barna tekintet... :D Nekem tényleg mindkettő bejön.

2009. febr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!