Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen lányok tetszenek egy olyan fiúnak, aki már elmúlt 18 mégis eléggé gyerekes, és benne van minden hülyeségben, de ha arról van szó, tud komoly is lenni?

Figyelt kérdés
Mindig ökörködik,poénkodik.Milyen fajta lányok tetszhetnek egy ilyesmi fiúnak?Itt most belsőre gondolok,persze tudom,hogy akármilyen,de kíváncsi vagyok a véleményekre,tapasztalatokra:)
2011. márc. 1. 21:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az én párom ilyen. Én meg egy flusztrált, idegbeteg, önbizalomhiányos, depressziós, nyavalygós, lusta p..csa vagyok és én kellek neki. :DDD
2011. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az én párom is ilyen.Én meg majdnem ugyanolyan.Néha tapló,mindig kíméletlenül őszinte,minden hülyeségre rávehető,állandóan vigyorgó,száraz humorú és még sorolhatnám.:D Annyiban különbözünk,hogy én nyávogni is szoktam...Ja,abban se,ő is szokott.xD Szóval neki az ilyen stílusú csajok jönnek be.

Egyébként mindenkinek más tetszik,attól,hogy ő ilyen,még bejöhet neki egy visszafogott aranyos lány,aki kicsit szótlan és mindig zavarban van...Szal egyénfüggő.

2011. márc. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!