Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segítene elfelejtetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene elfelejtetni velem 1-fiut?

Figyelt kérdés
Már lassan 3-éve,hogy belézugtam és nem tudom elfelejteni.
2011. márc. 2. 18:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Persze,add meg az elerhetoseged.
2011. márc. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ha belezúgtál miért nem hajtasz rá, mért akarod efelejteni?
2011. márc. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Tömés ***** válasza:
Mi a terved amúgy, hogy gondoltad?:)
2011. márc. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Segíthetek :D ebbe jó vok :D
2011. márc. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Elmondtad neki? Mert én ismerek egy olyan csajt, aki már legalább 5 éve belezúgott egy srácba, de nem mondta el neki és még mindig szenved. És nem hajlandó elmondani neki, mert bolond. Azóta kapcsolatai is voltak, de sosem tud boldog lenni.Én nem bírom az ilyen dolgokat. Nem is keresem őt, mert idegesít ez a hozzáállás.

Mondd el a srácnak, tisztázd az érzéseidet. A srác reagálni fog valamit, teljesen mindegy, hogy mit, lehet, hogy összejöttök, de ha nem is, akkor legalább tudja, mi a helyzet. És a te lelked is megnyugszik, hogy kimondtad, és nézhetsz új kapcsolat után. Immár szabadabban.

Máshogy nem tudok segíteni, ha nem lenne barátnőm, biztos szívesen segítenék, mert ez sok beszélgetést és törődést igényel :P

2011. márc. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélned kéne a dologról valakivel, ezért is írtad ki a kérdést. Az jót tesz. :)

Nem azért írtad ki, mert konkrét választ akarsz, hiszen te is tudod, hogy olyan nincs igazán erre a kérdésre.

Van kivel megbeszélned a dolgot?

2011. márc. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Segítek. Írj privátot!

25F

2011. márc. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ha elfelejtetem veled,utána engem nem fogsz tudni elfelejteni.
2011. márc. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát igazábol az a helyzet,hogy én még csak 15 vagyok és köztem meg a srác között legaláb 10-év a korkülömbség.Már próbáltam neki jelezni,hogy bejön nekem,és olyan mintha 1x érdekelném,,1x meg rám sem hederit...már magam sem tudom.Elmondani meg nem nagyon merem mert biztos pulyának tart,
2011. márc. 2. 18:23
 10/14 anonim ***** válasza:
írj privátot valószínűleg megoldható:D
2011. márc. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!